Czerwona szminka, to coś więcej niż kosmetyk kolorowy – to detal, kropla koloru, która sprawia,że kobieta czuje się bezwstydnie odważna. Twoja wersja czerwonych ust może być również innym odcieniem jak ciemny koral, odcień malinowy, luksusowy fiolet, sexy aksamitna purpura, głęboki jagodowy po niemal czarny, subtelnie oświetlony blaskiem świec.

Wachlarz czerwieni jest bardzo szeroki, dlatego każda kobieta, może poczuć się wyjątkowo, nie tracąc przy tym swojego stylu.

Czerwona szminka to doskonały sposób na wyeksponowanie kobiecości, podkreślenie swojego charakteru, a także dodanie sobie pewności siebie. Kobieta nosząca czerwoną szminkę, chce wyglądać wspaniale, jest świadoma swoich atutów i chętnie je podkreśla. Oto kilka powodów, dla których czerwona szminka to must have każdej kobiecej kosmetyczki:

Jest super sexy

Usta pomalowane intensywną czerwienią (lub jej ciemniejszymi wersjami) są wyrafinowane, oddają zmysłowość, pożądanie, tajemniczość i są super seksowne. Dziewczyna, która decyduje się zwrócić uwagę na tę niezwykłą część ciała jaką są usta, jest świadoma swojej seksualności, a jej ponętne wargi są tego wyrazem i poruszają wyobraźnię.

Czerwona szminka przełamuje stereotypy i sprawia, że kobieta nie musi być wstydliwa, ani cicha – to seksowny kociak, który zachwyca!

Dodaje pozytywnej energii

Żaden kolor nie jest tak radosny i pozytywny jak właśnie czerwień. Dziewczyny które kochają ten rockowy odcień są radosne i pełne optymizmu. To szminka której można zaufać, gdyż każda kobieta wygląda w niej dobrze, przez co czuje się niezwykle pozytywnie naładowana.

To klasyka

Bez względu na styl – punk rock, pin-up, stylowa elegancja, gotyk, konserwatywny czy liberalny – wszystkie dziewczyny kochają flirt z czerwoną szminką. Wszystkie ikony świata kina czy mody jak Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Monica Bellucci czy Kate Moss i Rita Ora kochały i niezmiennie kochają ten uniwersalny i klasyczny odcień szminki, która pasuje do wszystkiego oraz zawsze dodaje klasy i seksapilu.

Niezależnie od osobistego stylu, każda dziewczyna nosząca ten ponętny kolor na ustach, przywodzi na myśl nostalgię za starym Hollywood, a zarazem dodaje świeży powiew nowego stylu, w którym ten ponadczasowy odcień nadal błyszczy.

Pełni niezastąpioną funkcję w modzie

Trendy się zmieniają, a i my dążymy do coraz większej wygody. Pomimo że niełatwo jest czasem nosić ten piękny kolor na ustach, warto się odważyć i wyjść przed szereg szarych myszek.

Być może noszenie szminki bywa kłopotliwe, zwłaszcza podczas posiłków czy popijania napojów, niemniej jej odcień jest wyznacznikiem pewnej nieustraszoności.

Wybierając ten wiecznie modny kolor wykazujemy nie lada odwagę, a do tego przyczyniamy się do zwiększenia ogólnego piękna, dodając uroku otaczającemu nas światu.

Dodaje odwagi i przełamuje nieśmiałość

Noszenie czerwonej szminki, to nie tylko super modne rozwiązanie dla każdej kobiety, to również sposób na zwiększenie poczucia własnej wartości. Pozwala przezwyciężyć nieśmiałość i dodaje odwagi poczynając od codziennych obowiązków po kontakty i relacje z ludźmi.

Korzystając z mocy jaką daje czerwona szminka, nieśmiała dziewczyna zmienia się nie do poznania. Kobieta staje się pewna siebie, co działa korzystnie na jej relacje w związku, a do tego jest bardziej namiętna.

Jest sygnałem, że masz coś do powiedzenia

Poza efektem w postaci doskonałego wyglądu czy zwiększonej pewności siebie, czerwona szminka sygnalizuje otoczeniu, że kobieta ma coś do powiedzenia. Jest swego rodzaju podkreśleniem jej gotowości do wyrażenia własnego zdania. Nie bez powodu kobiety biznesu, polityki itp. dziedzin wybierają intensywne kolory szminek, gdyż podkreślają one ich wewnętrzną siłę i czynią ich przekaz bardziej konkretnym i poważnym.

Sprawia, że kobieta ceni jakość życia

Matowe, beżowe i inne subtelne odcienie nie są złe, jednak czerwone intensywne barwy szminki sprawiają, że kobieta czuje się bardziej wyrafinowana i ceni jakość. Dziewczyna o czerwonych ustach woli szampana niż piwo, woli wyjść do restauracji niż do baru lub wybiera zdrową wegańską sałatkę niż tłustego fast fooda.

Bardziej docenia życie i jest świadoma tego co lepsze dla niej. Jej domeną jest hasło „żyć szybko i w pełni”.

Czasy kiedy czerwona szminka była zarezerwowana tylko na wielkie wyjścia czy czerwony dywan dawno minęły, a stała się ona czymś co wyraża kobiety. To tajna broń, którą warto mieć zawsze przy sobie.

maxresdefault

Share: