BIOELIXIRE to nowa marka na europejskim i polskim rynku kosmetycznym oferująca kosmetyki oparte wyłącznie o naturalne składniki aktywne oraz najnowocześniejszą technologię produkcji. Podstawą całej gamy kosmetyków BioElixire jest Olej Arganowy, jeden z najbardziej cenionych olejów na świecie.

Wyjątkowa skuteczność Serum Argan Oil gwarantująca szybką, a zarazem intensywną regenerację włosów. Opiera się na synergicznym połączeniu unikalnego skład oleju arganowego z dodatkowymi składnikami aktywnymi, stymulującymi jego naturalne właściwości:

Serum_Argan_Oil_-_BioElixire
-Kompozycja kwasów tłuszczowych oleju arganowego:
stymuluje wewnątrzkomórkowy proces dotleniania, odbudowuje barierę hydrolipidową naskórka oraz gwarantuje dostatecznie nawilżenie skóry i włosów.
-Witamina E zawarta w oleju arganowym i słonecznikowym jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów; przeciwdziała wolnym rodnikom, działa nawilżająco oraz spowalnia proces starzenia się skóry i włosów.
-Olejek jojoba:
zwiększa przyswajalność i wchłanianie składników olejku arganowego, a dodatkowo przeciwdziała utracie wody przez skórę i włosy.
-Olejek słonecznikowy:
wzmacnia naturalną barierę hydrolipidową, zmiękcza i regeneruje. Optymalne połączenie składników aktywnych zawartych w Serum Argan Oil gwarantuje bardzo szybką i zarazem intensywną regenerację włosów.

SERUM ARGAN OIL
-Intensywnie nawilża skórę głowy i włosy
-Nadaje połysk i miękkość, likwiduje matowość
-Zapobiega rozdwajaniu się włosów
-Działa przeciwstarzeniowo, powstrzymuje wolne rodniki

Sposób użycia: serum należy nakładać na wilgotne lub suche włosy, szczególnie na końce. Nie spłukiwać. Niewielką ilość serum można dodawać do farb podczas farbowania włosów aby je ochronić i zwiększyć połysk.

Produkt natychmiastowo się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu.

Pojemność: 20 ml, cena około 9,90 pln

Pojemność 50 ml, cena około 29,90 pln

Share: