Connect
To Top

Biżuteria H&M, która nie zmieni swojej barwy!

Od dawna świetne kolekcje biżuterii marki H&M sprawiają, że chciałoby się mieć każdą z tych rzeczy. Zachwycają piękne nietuzinkowe naszyjniki z motywem boho, z elementami strassu, frędzlami i piórami. Jeszcze większe wrażenie wywierają na mnie pierścienie z wielkim akrylowym kamieniem.

Największy problem biżuterii z sieciówek to ścierające się metalowe pierścionki, które niefajnie zabarwiają nasze palce. Podobnie niestety zachowują się naszyjniki oraz bransolety wykonane z podobnego materiału.

Receptą jest zakup takich dodatków, które zniwelują ryzyko odbarwienia się na skórze. Moje propozycje:

Kolczyki:

Przepiękny szaro-biały kamień połączony z metalowymi ramkami w kolorze złota. Propozycja iście sylwestrowa, odświętna czy na…randkę!

xz

Mój nr 1 to zestaw składający się z wkrętek i bardzo modnych kolczyków niegdyś wkładanych przez dziurkę:hmprod hdmprod ds fre cd dsdsPomimo częstego noszenia tego typu kolczyków nie musisz martwić się odbarwieniami i zmianą koloru zatyczki, ponieważ jest zakryta.

Eleganckie naszyjniki, które nie zmienią swojej barwy:

1 z 3 w 2 sBransolety:

1 hh hmprod g 4 2 3

More in Moda

 • Polska marka PIEL kończy dwa lata

  PIEL kończy dwa lata i udowadnia, że w minimalizmie znajdziemy największe piękno. Założycielka marki tworzy zgodnie z filozofią Circular economy i...

  Klaudia Laskowska10 kwietnia 2018
 • Półfinał 9. edycji Fashion Designer Awards

  Za nami półfinał 9. edycji Fashion Designer Awards! W Galerii Mokotów odbył się pokaz dwóch absolwentek MSKPU, Warsaw Concept Store, Uterque,...

  Klaudia Laskowska9 kwietnia 2018
 • Pokaz dyplomowy MSKPU 2018

  Za nami kolejny pokaz dyplomowy MSKPU 2018! Wśród najliczniej obdarowanych nagrodami jest Urszula Kuzdak i Pola Bogdańska.

  Klaudia Laskowska6 kwietnia 2018