Connect
To Top

Co robić w Walentynki?

Zastanawiasz się co robić w Walentynki?

Już za kilka dni Walentynki!

Każdy z nas obchodzi ten dzień inaczej. Niektórzy nie mogą się doczekać świętowania z partnerem, natomiast inni woleli by o 14 lutym…zapomnieć!

Święto obchodzone tylko raz w roku powinno być niezastąpione. Postarajcie się zrobić to, czego nie robicie na co dzień. Jeśli jesteście zajęci pracą lub szkołą, a wasze spędzanie czasu ogranicza się do oglądania telewizji, zróbcie coś wspólnego, chociażby przyrządźcie razem kolację.

Niewątpliwą zaletą Walentynek jest to, że przypadają na okres zimowy. Dzięki temu możemy spędzić czas w aktywny sposób lub zaszyć się w domu.

 • Lodowisko

Minusowa temperatura sprzyja sportom i rozrywkom zimowym. Jedno z zajęć, które możecie w ten dzień wykonać wspólnie to jeżdżenie na łyżwach. Być może będzie to wasz pierwszy raz!

 • Kakao, koc i film

Typ romantyczki najbardziej zadowoli wtulenie się w partnera i oglądanie filmu…najlepiej o miłości. Tego dnia zagorzały fan piłki nożnej odpuszcza na rzecz komedii z Ashtonem Kutcherem, kakao z piankami marshmallow i truskawkami w czekoladzie!

 • Spacer

Spacer przez zaśnieżony park to świetne miejsce do rozmów, czułych uścisków i wspomnień.

 • Wyjazd na stok

Trip last minute jest możliwy! Jeśli partner jest w tych dniach dyspozycyjny, zrób rezerwację – niespodziankę. Pozytywne zaskoczenie murowane!

 • Kino

Nie tylko kino letnie ma swoją magiczną moc. 14 Luty w kinie to jeden z najczęstszych pomysłów wybieranych przez zakochanych. Koniecznie wybierzcie film w ulubionym gatunku, nie musi to być typowe romansidło.

 • Kolacja w domu lub na mieście

Kolację w domu przygotujesz solo lub wspólnie. Zróbcie kilka ulubionych dań i delektujcie się własną pracą lub wyjdźcie z domu w poszukiwaniu czegoś wyśmienitego. Pamiętaj, że tego dnia stoliki należy przede wszystkim rezerwować! Wkrótce na WomenWorld 5 propozycji na Walentynkową kolację!

 • Gry w domu

Jeśli nie znacie gier dla dwojga, koniecznie zrób research w google! Nie musisz mieć maty do twistera żeby świetnie się bawić. Gry możecie zrobić własnoręcznie, wystarczy kilka podstawowych materiałów i…chęci!

Innym rozwiązaniem jest playstation! Od dawna słyszysz, że Twój partner chce nauczyć Cię grać w kosza na plejaku? Nadszedł czas, żeby spełnić jego marzenie!

 • Śniadanie do łóżka

Nic tak nie umila poranka jak pyszne śniadanie z ulubionych składników. Pamiętaj aby udekorować danie symbolem Walentynek.

 • Oglądanie wspólnych zdjęć

Oglądanie wspólnych zdjęć to wielka frajda i powrót do przeszłości. Dzięki zdjęciom przypomnicie sobie wspaniałe chwile, wyjazdy oraz to, jak bardzo się zmieniliście.

 • Wykonanie nawzajem makijażu

Czy Twój partner zgodziłby się na coś takiego?! Wykonywanie makijażu nawzajem to hot trend na youtubie! A może to wy zostaniecie wkrótce youtuberami?

 • Wspólne zakupy

Jeśli postanowiliście podarować sobie tego dnia prezenty, ale nie wiecie czy wasz pomysł ucieszy partnera – wybierzcie się wspólnie na zakupy. Dzięki temu nie będzie niemiłych niespodzianek.

Która propozycja przypadła Ci do gustu?

More in Lifestyle

 • Jak pozbyć się kompleksów?

  Przez kompleksy przechodzimy w różny sposób. Jedni z nas nawet nie zwracają na nie uwagi, inni tłumią w sobie negatywne uczucia,...

  Martyna Jakubiak21 kwietnia 2018
 • Babska szkoła jazdy – coraz popularniejszy pomysł wśród Pań!

  Babskie szkoły jazdy gwarantują, że podczas kursu każda z pań będzie się czuć komfortowo. Poza tym po prostu kobieta lepiej zrozumie...

  Martyna Jakubiak16 kwietnia 2018
 • Ciekawe kobiece kanały na Youtube!

  YouTube od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych witryn, jakie odwiedzamy prawie każdego dnia w Internecie. Słuchamy tam muzyki, oglądamy filmy,...

  Martyna Jakubiak23 lutego 2018