Magdalena Kordel to autorka bestsellerowych powieści, które pokochało wiele kobiet. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością. Okazało się, że pisanie to balsam dla duszy autorki. Książka “Nadzieje i marzenia” zamyka bestsellerową serię.

Z inicjatywy Magdaleny Kordel oraz Krystyny Mirek powstał KLUB DOBRYCH EMOCJI. Obie autorki piszą powieści obyczajowe, dodając otuchy niejednej czytelnicze. Powieści te są pełne „życiowych mądrości” i dobrych emocji. Wspólnie wpadły na pomysł założenia klubu dzięki któremu będą zarażać optymizmem swoje czytelniczki!

Kordel_Nadzieje-i-marzenia_3D

Moi Kochani!

Pisanie tej powieści było wyzwaniem, ale niosło tez ze sobą wiele niespodzianek. Po raz pierwszy bohaterowie tak wymknęli mi się spod kontroli, ze skończyło się to usunięciem części tekstu i stworzeniem całkiem nowego wątku. Teraz, gdy książka trafia do Was, gdy za moment ją otworzycie i przeczytacie pierwsze zdania, mam nadzieje, ze bohaterowie Was zaskoczą, a pozornie tylko niezwiązane ze sobą teraźniejszość i przeszłość porwą Was i pochłoną. Chciałabym również z całego serca podziękować za to, ze jesteście i ze dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Dziękuję za wiarę w moje możliwości, za ciepło, które od Was płynie, za spotkania – te realne i te wirtualne. Bez Was nic nie byłoby takie, jakie jest. To właśnie Wy sprawiacie, ze moje życie staje się piękne. Dziękuję! Magdalena Kordel

PS Napiszcie do mnie kartkę z Waszego Malowniczego! #MalowniczeWakacje

Share: