chiara ferragni

Chiara Ferragni to bardzo zapracowana mama. Właśnie postanowiła wyjechać bez Leoncino Mio!

Zaledwie kilka dni wcześniej, Chiara Ferragni wróciła z Barcelony, gdzie powstawały zdjęcia do najnowszej kampanii Lancome. Chiara nie zwalnia tempa, postanowiła zafarbować włosy na różowo i wyjechać na Ibizę!

Całe szczęście, nie musimy obawiać się o złe podejście Chiary do macierzyństwa. Kilkudniowy wyjazd blogerki to nic innego jak jej wieczór panieński!

Wieczór panieński Ferragni dopracowano w każdym szczególe. Przyjaciele Chiary, zarówno kobiety jak i mężczyźni na wyjazd ubrali charakterystyczne kurtki z hashtagiem #chiaratakesibiza. Przyszła mężatka oprócz nowego koloru włosów, wyróżniała się różową wersją bomberki.

Projektantka mody, bizneswoman i świeżo upieczona mama zadbała o każdy element garderoby. Po ulicach Hiszpanii spaceruje w ubraniach i akcesorach z napisem Bride To Be.

View this post on Instagram

Bride to be 👰🏼 #ChiaraTakesIbiza

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Jak świętuje Chiara Ferragni?

Słoneczna Ibiza kojarzy się z długimi, tanecznymi nocami, drinkami i zabawą. Natomiast włoska blogerka modowa nie może zakończyć dnia bez FaceTime’a z synkiem. Ponadto, cały team #chiaratakesibiza dużo śpiewa, tańczy i pływa. Wśród gości znalazły się siostry panny młodej. Grupa przyjaciół zatrzymała się w luksusowym hotelu 7 Pines Resort Ibiza, położonym w okolicy pięknych skarp, plaż i widoków.

Wkrótce ślub Chiary i Fedeza! Jak myślicie, czyją kreację ubierze blogerka modowa?

Share: