Connect
To Top

Elegancka kolekcja Mossa od Manifiq&Co

Nowa kolekcja Manifiq&Co to ubrania pełne dziewczęcej elegancji i klasy. Królują w niej beże oraz szarości i czerń.

Marka Manifiq&Co zaprezentowała najnowszą kolekcję Mossa, która totalnie zachwyca nas dziewczęcą elegancją i klasą. Mossa to przede wszystkim szarości, czernie i beże, czyli uniwersalne kolory, które pokocha każda z nas.

Tkaniny kolekcji Mossa o wyszukanej fakturze oraz uniwersalne wzory sprawiają, że jest to propozycja dla kobiet w każdym wieku. Manifiq&Co udowadnia, że długi oversize’owy sweter w połączeniu z czarnymi spodniami to również elegancki, jak spódnica look.

Marka pokazała również, że trampki w szalonym, złotym kolorze świetnie współgrają z beżową spódniczką i sweterkiem. Natomiast „nudną”, czarną stylizację ożywić możemy torebką o ciekawej fakturze.

Kolekcja to świetna inspiracja do outfitów świątecznych oraz imprezowych.

More in Moda

 • Polska marka PIEL kończy dwa lata

  PIEL kończy dwa lata i udowadnia, że w minimalizmie znajdziemy największe piękno. Założycielka marki tworzy zgodnie z filozofią Circular economy i...

  Klaudia Laskowska10 kwietnia 2018
 • Półfinał 9. edycji Fashion Designer Awards

  Za nami półfinał 9. edycji Fashion Designer Awards! W Galerii Mokotów odbył się pokaz dwóch absolwentek MSKPU, Warsaw Concept Store, Uterque,...

  Klaudia Laskowska9 kwietnia 2018
 • Pokaz dyplomowy MSKPU 2018

  Za nami kolejny pokaz dyplomowy MSKPU 2018! Wśród najliczniej obdarowanych nagrodami jest Urszula Kuzdak i Pola Bogdańska.

  Klaudia Laskowska6 kwietnia 2018