Tokio Hotel

Zespół Tokio Hotel swoją przygodę zaczął w 2001 roku. Każda nastolatka znała utwór Durch Den Monsun, który ukazał się w 2005 roku.

Bill Kaulitz, inicjator zespołu, występował wtedy w mocno pomalowanych oczach, charakterystycznej fryzurze i czarnych paznokciach. Jego brat, Tom Kaulitz, grał na gitarze i miał długie dredy. I pomimo braku interesowania się mroczną muzyką i kulturą emo, większość z nas znała teksty ich piosenek na pamięć i wyklejała ściany plakatami.

Dyskografia Tokio Hotel

Po kultowych utworach Durch Den Monsun i Schrei, wieści o zespole nieco ucichły, pomimo ciągłej aktywności w branży muzycznej. W 2007 roku ukazał się drugi album zespołu, Zimmer 483, dwa lata później zaprezentowano album Humanoid, a w 2014 oficjalnie zaprezentowano płytę Kings of Suburbia, nad którą pracowano od 2011 roku. Od ubiegłego roku (2017), Tokio Hotel skutecznie promuje płytę Dream Machine.

Kanał YouTube

Kanał YouTube zespołu jest bardzo aktywny i pokazuje codzienność zespołu w takim samym składzie jak na początku. Bill, Tom, Gustav i Georg świetnie bawią się w swoim towarzystwie. Nagrywają świąteczne filmiki, odpowiadają na pytania i pokazują, jak wyglądają nagrania teledysku i trasy koncertowe.

Najnowsze zdjęcia!

W ostatnim czasie bracia Kaulitz są nie do odróżnienia! Mają taki sam kolor włosów, a nawet zarost i brwi! Rozróżnimy ich jedynie po tym, że Tom od dawna nosi w uszach kolczyki – tunele.

Life Art Festival 2018, @justjared

Life Art Festival 2018, @justjared

Co sądzisz o najnowszym looku braci Tokio Hotel?

@justjared

 

Share: