Michael Kors kobietom znany jest głównie z klasycznych torebek i złotych zegarków. Powinnyście jednak wiedzieć, że marka tworzy wyjątkowe garsonki, spódnice i kamizelki, które założy nie tylko trendsetterka.

Co sprawiło, że pokaz trafił w gusta dużej liczby odbiorców?

  1. Przede wszystkim zorganizowany przez Korsa mini koncert. O jazzowe brzmienie zadbał Rufus Wainwright.
  2. Bardzo elegancka, kobieca kolekcja. Michael Kors postawił przede wszystkim na kwiaty. Print pojawia się na zwiewnych sukienkach, a także spodniach czy kompletach bikini. Dodatkowo pojawiły się nigdy nie wychodzące z mody trencze. Kolekcja S/S 2017 jest zarazem elegancka – na wieczór oraz do pracy, a także dziewczęca – na randkę i na co dzień.
  3. Powodem, dla którego odbiorcy byli zachwyceni był naturalny wygląd modelek – rozpuszczone, zwiewne włosy oraz bardzo delikatny makijaż.
  4. Prawdą jest to, że ludzi przyciąga sława, dlatego takie nazwiska jak Kendall Jenner, Bella Hadid, Joan Smalls i wiele innych na wybiegu to największy magnez dla odbiorcy.

Podsumowując – czarne lub kwieciste sukienki, eleganckie kamizelki i brązowe dodatki sprawiły, że o pokazie Korsa jeszcze długo będzie głośno.

_kor1269

Pokaz z bliska:

Share: