Connect
To Top

Jesienny styl z marką Diverse i Wrangler!

Dzięki kolekcjom sieciówek możesz rozweselić jesień oraz swój… humor!

Jesień kojarzy się nam z szarością, niską temperaturą i deszczem. Całe szczęście możemy rozweselić tę aurę dzięki odzieży. Marka Diverse proponuje nam żółte kurtki w żywych kolorach, zaś Wrangler świetne denimowe spodnie.

Silnym akcentem kolekcji damskiej są różnorodne formy – płaszcze oversize, długie mięsiste swetry czy dzianinowe sukienki. Asymetria, surowe wykończenia oraz melanże urozmaicają całość. Wśród dodatków przeznaczonych na jesienną słotę wyróżniono finezyjne czapki, obszerne szale i cięższe buty, które świetnie sprawdzą się w chłodniejsze dni.

W męskiej zaś kolekcji wyróżniamy dwie kolekcje, pierwsza z nich – ACTIVE, czyli sportowe bluzy i spodnie dresowe w ciemnej kolorystyce. Natomiast linia CASUAL to grube swetry, koszule w kratę i denim.

Diverse:

Wrangler:

Natomiast Wrangler proponuje powrót do przeszłości – czyli prawdziwy denim oraz nadruki vintage.

More in Moda

 • Polska marka PIEL kończy dwa lata

  PIEL kończy dwa lata i udowadnia, że w minimalizmie znajdziemy największe piękno. Założycielka marki tworzy zgodnie z filozofią Circular economy i...

  Klaudia Laskowska10 kwietnia 2018
 • Półfinał 9. edycji Fashion Designer Awards

  Za nami półfinał 9. edycji Fashion Designer Awards! W Galerii Mokotów odbył się pokaz dwóch absolwentek MSKPU, Warsaw Concept Store, Uterque,...

  Klaudia Laskowska9 kwietnia 2018
 • Pokaz dyplomowy MSKPU 2018

  Za nami kolejny pokaz dyplomowy MSKPU 2018! Wśród najliczniej obdarowanych nagrodami jest Urszula Kuzdak i Pola Bogdańska.

  Klaudia Laskowska6 kwietnia 2018