Jak to się zaczęło? W 1916 roku legendarny reżyser filmowy, D. W. Griffith zamarzył, by Seena Owen, główna gwiazda epickiego filmu „Nietolerancja”, miała rzęsy tak długie, by mogły dotykać policzków, kiedy aktorka nimi trzepotała.

Filmowy perukarz wplótł w cienki pasek gazy ludzkie włosy i przykleił je do powiek Owen, tworząc w ten sposób pierwsze na świecie sztuczne rzęsy. Nie trzeba mówić, że kobiety na całym świecie zapragnęły mieć takie same! W ten sposób narodził się nowy trend.

Narodziny Ardell:

W 1971 roku Arnold i Syndell Miller stworzyli obecnie najlepszą na świecie markę sztucznych rzęs. Pierwsze rzęsy Ardell®, Duralash, powstały po to, by dodać prawdziwym rzęsom realistycznej objętości i długości, wzmocnić je, ale nie zaburzyć ich naturalnego piękna.

Popularność Ardell® rosła tak szybko, że bracia zdecydowali się produkować rzęsy w coraz to nowych stylach, takich jak kultowy Wispies, 105S czy 101S, cały czas mając na względzie misję marki – dawania kobietom pięknego, niepowtarzalnego spojrzenia.

Obecnie Ardell® jest uwielbiana przez kobiety, makijażystów z całego świata oraz gwiazdy Hollywood. Marka proponuje nie tylko ponad 125 rodzajów sztucznych rzęs na każdą okazję, ale też produkty do stylizacji brwi. W Polsce dostępne będą wybrane modele sztucznych rzęs, kępek oraz pomady do brwi.

SZTUCZNE RZĘSY – KĘPKI, CENA: 24,99 zł

Ardell_Kępki_KnotFree_Medium_Black1
Kępki są również wykonane w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów. To propozycja dla kobiet, które chcą jedynie zagęścić swoje naturalne rzęsy i dodać im charakteru. Kępki Ardell® są trwałe, wodoodporne, ultralekkie i łatwe w stosowaniu.

Można je używać nawet przez 6 tygodni!

Share: