khloe kardashian

Khloe Kardashian to jedna z córek Kris Jenner, która nie ma szczęścia do miłości, związków i facetów. Małżeństwo z Lamarem zakończyło się rozwodem, a związek z Tristanem Thompsonem przysporzył jej wiele nerwów w ostatnim trymestrze ciąży. Wydawałoby się, że najlepszym rozwiązaniem będzie porzucenie niewiernego chłopaka. Nic bardziej mylnego…

Khloe postanowiła działać wbrew woli rodziny. Pokierowała się dobrem swojego dziecka i nie wróciła do Los Angeles. W ostatnich tygodniach para jest widywana w Kalifornii podczas randek, urodzin przyjaciół i zakupów. Media, fani i specjaliści przyglądają się mimice twarzy Khloe i są zaniepokojeni brakiem luzu i uśmiechu, który do niedawna towarzyszył Kardashiance. W internecie krąży wiele komentarzy adorujących Khloe, a ganiących Tristana. Wielkie zamieszanie wywołał ostatni komentarz od dziewczyny pod nazwą Queen Persia.

View this post on Instagram

My King

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Odpowiedź do fanki

Khloe zdenerwował wpis fanki, która zarzuca Kardashiance bycie hipokrytką. Dziewczyna jest rozczarowana faktem, że Khloe pozostaje w związku z niewiernym mężczyzną. Queen Persia nie czekała długo na odpowiedź. Khloe stwierdziła, że fanka nie ma pojęcia o tym, co dzieje się w ich domu i że jest dumna ze swojej siły.

Urodziny Khloe Kardashian

To pierwsze urodziny Khloe Kardashian, które spędzi z córeczką True. W ubiegłym roku spędzała je z Tristanem, rodziną i przyjaciółmi ubrana w błyszczącą mini. Celebrytka nie spodziewała się obecności najbliższych w Blind Dragon w Hollywood. Jak myślicie, czy na 34 urodziny Khloe jej chłopak również przygotował jakąś niespodziankę?

Share: