kosmetyki barbie

W dzieciństwie ideałem każdej dziewczynki była blond włosa piękność Barbie i jej równie urocze koleżanki. Wiele dziewcząt marzyło o garderobie lalki i kosmetykach, które podkreślą naszą urodę. Marka Barbie uznała, że czas spełnić marzenie z dzieciństwa i wraz z NCLA BEAUTY stworzyła linię kosmetyków dla kobiet.

BARBIE X NCLA BEAUTY

Barbie połączyła siły z marką beauty NCLA i stworzyła linię kosmetyków dla kobiet. W ofercie znajdziemy lakiery i naklejki do paznokci, szminki, a nawet olejek zmiękczający do paznokci. 

Kosmetyki nie były testowane na zwierzętach, a więc są w 100 % wegańskie. Lakiery nie zawierają szkodliwego formaldehydu, a szminki parabenów. Pomadki Barbie mają satynowo – matowe wykończenie i są mocno napigmentowane. Dodatkowo chronią usta dzięki witaminom A i E i zapobiegają wysychaniu warg ze względu na olejek rycynowy. Marki Barbie i NCLA zadbały również o piękny wygląd naszych paznokci i skórek i stworzyły olejek rewitalizujący z witaminą E. Co więcej, olejek pachnie…gumą balonową!

 

Naklejki na paznokcie

W kolaboracji Barbie x NCLA powstały naklejki na paznokcie z wizerunkiem Barbie, logiem marki, a nawet wzorami tropikalnymi. Każdy zestaw posiada 26 naklejek i pilnik do paznokci.

Naklejki Barbie ok. 45 zł

Naklejki Barbie ok. 45 zł

Jesteście ciekawe jak sprawdzą się kosmetyki Barbie dla kobiet?

Share: