kylie jenner

Marka, którą stworzyła Kylie Jenner nie przestaje nas zadziwiać. Bardzo często pojawiają się nowe produkty, które team Kylie Cosmetics udoskonala i modyfikuje. Jak informuje Instagram marki, do kolekcji kosmetyków dołączają pojedyncze cienie do powiek, które komponujemy według naszego gustu!

W ostatnim czasie młoda bizneswoman stworzyła wakacyjną kolekcję, gamę produktów dedykowanych Kris Jenner, linię z okazji 21 urodzin i współpracowała z najstarszą siostrą Kourtney.

Jennerka nie zwalnia tępa i idzie jak burza! Z pomocą swojego teamu wpadła na świetny pomysł, który pozwala na dobranie naszych ulubionych cieni do powiek. Możemy dostosować paletkę do swojego gustu.

 

Pojedyncze cienie Kylie Jenner

Pojedyncze cienie to koszt 7 dolarów. Mamy do wyboru 28 cieni wybranych przez założycielkę marki. Ulubione kolory Kylie są mocno zróżnicowane. Paletka na poniższym zdjęciu to jej ulubione odcienie z trzy letniego okresu funkcjonowania marki. Wybór Jennerki to między innymi niebieski odcień Royal, intensywnie żółty Light Year i dużo, dużo brokatu. Jasno różowa paletka, która służy do przechowywania cieni jest minimalistyczna i jedynym dodatkiem jest srebrny napis KYLIE.

Niektóre pojedyncze cienie Eyeshadow Single są już wyprzedane!

Share: