Connect
To Top

Letnia kolekcja polskiej marki VZOOR!

VZOOR to warszawska marka powstała w 2011 roku. Tworzy wygodne, całodobowe ubrania łączące miejską klasykę ze sportowym stylem.

Wiek i rozmiar dla tej marki nie gra roli, przebiegle zaprojektowane modele sprawiają, że każda kobieta ukryje w nich swoje newralgiczne punkty i pokaże się od najlepszej strony.

VzooR to także, a może przede wszystkim, niezwykła Pracownia w przedwojennej warszawskiej kamienicy, tu powstają od początku do końca wszystkie projekty, tu twórczynie marki spotykają się ze swoimi Klientkami. Tu kobiety mają poczuc się kobieco, a ich potrzeby są ważną inspiracją w projektowaniu.

Letnia kolekcja marki VZOOR – czyli pocztówka z wakacji, ciepła kolorystyka z energetycznymi akcentami, długie zwiewne sukienki i wakacyjne tuniki. Marka przygotowała także limitowaną serię sukienek w delikatne retro wzory z naturalnych tkanin i jedwabiu. Wszystkie ubrania jak zawsze onesize z opcją szycia na miarę.

Autorem kampanii jest duet  fotografów KOTY2

logo campaign vzoor by Koty 2 (1)

logo campaign vzoor by Koty 2 (2)

logo campaign vzoor by Koty 2 (3)

logo campaign vzoor by Koty 2 (4) kopia

logo campaign vzoor by Koty 2 (5) kopia

logo campaign vzoor by Koty 2 (6)

logo campaign vzoor by Koty 2 (7)

logo campaign vzoor by Koty 2 (8)

More in Moda

 • Polska marka PIEL kończy dwa lata

  PIEL kończy dwa lata i udowadnia, że w minimalizmie znajdziemy największe piękno. Założycielka marki tworzy zgodnie z filozofią Circular economy i...

  Klaudia Laskowska10 kwietnia 2018
 • Półfinał 9. edycji Fashion Designer Awards

  Za nami półfinał 9. edycji Fashion Designer Awards! W Galerii Mokotów odbył się pokaz dwóch absolwentek MSKPU, Warsaw Concept Store, Uterque,...

  Klaudia Laskowska9 kwietnia 2018
 • Pokaz dyplomowy MSKPU 2018

  Za nami kolejny pokaz dyplomowy MSKPU 2018! Wśród najliczniej obdarowanych nagrodami jest Urszula Kuzdak i Pola Bogdańska.

  Klaudia Laskowska6 kwietnia 2018