Od potwierdzenia zaręczyn Meghan Markle z Księciem Harrym życie aktorki diametralnie się zmieniło. Meghan zmieniła styl, zniknęła z portali społecznościowych, ograniczyła wywiady i kontakt z mediami. Styl Księżnej Sussex ewoluował z casualowego na totalnie kobiecy. Obcisłe spódnice, sukienki Herve Leger czy dekolty zamieniła na garsonki, trencze i midi.

Nagroda dla Księżnej Sussex – Meghan Markle

Styl Meghan Markle zainteresował media do tego stopnia, że zdecydowano o przyznaniu jej nagrody. Megan nominowano do nagrody Teen Choice Awards w kategorii Ikona Stylu za elegancję, styl i grację.
Ewolucję stylu Meghan zaobserwowaliśmy tuż po ogłoszeniu zaręczyn. Podczas każdego publicznego wystąpienia Meghan prezentowała niebanalny i schludny look. Księżna Sussex pokochała kreacje Stelli McCartney, Givenchy, Sarah Flint czy Carolina Herrera. Jej głowę zdobią stylowe kapelusze i berety, makijaż został ograniczony do delikatnego i naturalnego, a torebki nigdy nie kontrastują z kreacją.

Nominowani

O nagrodę Ikony Stylu walczą również znana z kobiecego stylu Blake Lively, młodzieżowa i zadziorna Zendaya, Migos, stylowy Harry Styles oraz Chadwick Boseman.

 

Głosowanie

Głosowanie odbywa się publicznie, a wynik poznamy 12 sierpnia. Pomimo nominacji i możliwości wygranej, zapewne Meghan nie będzie uczestniczyć w ceremonii, która odbędzie się w Kalifornii na arenie Forum w Inglewood.

Jak myślicie, czy styl Meghan Markle ma szansę na zdobycie nagrody Teen Choice Awards?

Share: