Connect
To Top

Modern classic od Top Secret!

Praca w biurze wymaga odpowiedniego stroju, czyli klasyki i elegancji. Powrót do pracy wymaga kolekcji o charakterze nowoczesnego office’u, czyli dokładnie to co znajdziemy w Top Secret.

Marka Top Secret znana z kobiecych garniturów wprowadza nieco więcej nowoczesności. Ich główną inspiracją był tenisowy prążek czy butelkowa zieleń.

Elegancki styl często łączymy z zawodowym dress codem. Jednak jego elementy możesz również wykorzystywać w swoich codziennych stylizacjach. Modernistyczne, pudełkowe formy poza tym, że będą świetnie wyglądać, będą się również przyjemnie nosić.

Połączenie asymetrii z dobrej jakości tkaninami daje super modernistyczny efekt.

Podstawowym elementem kolekcji Top Secret jest koszula uzupełniona marynarką czy spodniami – geometrami. Nie zapomniano też o spódnicach i sukienkach budujących nowoczesną stylizację office woman.

Paleta kolorów to granat, biel, ciemna zieleń czy bordo.

More in Moda

 • Polska marka PIEL kończy dwa lata

  PIEL kończy dwa lata i udowadnia, że w minimalizmie znajdziemy największe piękno. Założycielka marki tworzy zgodnie z filozofią Circular economy i...

  Klaudia Laskowska10 kwietnia 2018
 • Półfinał 9. edycji Fashion Designer Awards

  Za nami półfinał 9. edycji Fashion Designer Awards! W Galerii Mokotów odbył się pokaz dwóch absolwentek MSKPU, Warsaw Concept Store, Uterque,...

  Klaudia Laskowska9 kwietnia 2018
 • Pokaz dyplomowy MSKPU 2018

  Za nami kolejny pokaz dyplomowy MSKPU 2018! Wśród najliczniej obdarowanych nagrodami jest Urszula Kuzdak i Pola Bogdańska.

  Klaudia Laskowska6 kwietnia 2018