Od dłuższego czasu dla poprawy stanu zdrowia i wyrzeźbienia sylwetki planowałam zacząć biegać. Niestety nie mogłam się zmobilizować ćwicząc w dalszym ciągu na siłowni i zaciszu domowym. Nie ma jednak lepszej rzeczy od ćwiczenia na dworze, mijaniu się z biegającymi i świeżego powietrza.

Dodatkową przeszkodą był mój brak kondycji. Jakim jednak sposobem miałabym ją wyrobić nie biegając?

O poradach dotyczących biegania możemy poczytać na blogach, których jest coraz więcej. Warto podporządkować się pewnym radom, jak rozpoczęcie biegania od truchtu czy marszu. Nie warto początkowo biegać dłużej niż kilkanaście minut, ze względu na brak poczucia satysfakcji z biegania spowodowane za dużym zmęczeniem.

Do tychże rad zaczęłam się dostosowywać i zaczęłam przygodę z bieganiem! Jeszcze większą motywacją były piękne, kolorowe Nike Air Max 2015. Uprawianie sportu jest jeszcze przyjemniejsze kiedy posiadamy odpowiednie obuwie. Przed używaniem profesjonalnych butów często miałam wszelkiego rodzaju kontuzje, które uniemożliwiały uprawianie sportu.

Od dłuższego czasu bieganie jest modne. Jak najbardziej uważam, że to jeden z trendów za którym warto podążać!

Poniżej możecie zobaczyć sesję zdjęciową Air Max 2015:):

IMG_5060

IMG_5062

Air Max 2015 na spacerze. Zwróćcie uwagę na fioletowe, wyraziste wnętrze.

IMG_5076

IMG_5077

Air Maxy dostępne są w wielu kolorach, ten jednak wywarł na mnie największe wrażenie. Są to jedne z moich ulubionych kolorów, a dodatkowo bardzo wyraziste.

IMG_5078

IMG_5088

IMG_5089

Starałam zrobić zdjęcia butów pod różnym kątem i światłem. Jak widzicie, podeszwa Air Maxów jest prześwitująca:

IMG_5090

IMG_5091

IMG_5093Poniżej standardowe, pomarańczowe pudełko:

IMG_5098

IMG_5099

IMG_5100

IMG_5101

IMG_5103

IMG_5104 nikeee nikeee1 nikeee2

Air Max 2015 wywołały dużo szumu wśród lubiących nowości gwiazd! Jedną z nich jest modelka Sarah Stage!

IMG_5106

Instagram jest miejscem, gdzie ludzie lubią dzielić się swoim życiem czy nowymi nabytkami. Pod hashtagiem #nikeairmax2015 chętnie udostępniają zdjęcia butów. Jak widać na całym świecie robią dużą furorę!

IMG_5105

Teraz przybliżę Wam dane techniczne i opis producenta, którego zdaniem Air Max 2015 to maksymalna amortyzacja umożliwiająca nieustanny bieg.

Nike Air Max 2015 wyposażono w obszerny, miękki i elastyczny obszar amortyzowany, zapewniając wyjąkową wygodę oraz ochronę podczas biegu na najbardziej wymagających nawierzchniach.

Pełnowymiarowy moduł Max Air zapewnia większą elastyczność i płynne przenoszenie nacisku z pięty na palce, a specjalna, niezwykle miękka bezszwowa cholewka z siateczką zapewnia lekkość, komfort i uczucie chłodu. Cholewka została uproszczona i dopracowana pod kątem elastyczności i lekkości. Włókna Dynamic Flywire łączą się ze sznurowadłami i otaczają śródstopie, gwarantując dynamiczne dopasowanie i wsparcie.

Więcej zalet

  • Wewnętrzna skarpeta otacza stopę i zapewnia ścisłe dopasowanie
  • Otwory na sznurowadła wraz z włóknami Flywire zapewniają lepsze dopasowanie
  • Profilowana środkowa podeszwa z pianki Cushlon łączy miękką amortyzację ze sprężystą odpornością,, zapewniając ochronę przed urazami
  • Elastyczne rowki zapewniają elastyczność w przedniej części stopy
  • Większa wytrzymałość i przyczepność na różnych nawierzchniach dzięki karbowanej podeszwie
Share: