Connect
To Top

Nowe, poświąteczne dekoracje Twojego domu!

Piękny okres świąteczny wciąż trwa, jednak w niektórych mieszkaniach świąteczne dekoracje powoli będą opuszczały parapety, stoły i inne części w domu. Czerwone mikołaje, choinki home-made i ozdobne bombki chowamy do szafy w oczekiwaniu na kolejne Święta.Jakie dekoracje upiększą nasze mieszkania w roku 2016?

Dużym zainteresowaniem cieszą się dodatki, w których przeważa szkło, miedziane i metalowe elementy w kolorze żółtego i różowego złota.

Co znajdziemy w H&M, w dobrych cenach?

Do przechowywania wybierz miedziane i druciane kosze oraz inne pojemniki:

d33 d2 d3 0 xx d x ddd w s a hmprod ssLudzie pokochali również wszelkiego rodzaju latarenki. Z dworu i balkonów zabrali je do domów i udekorowali świecami.

hmprod 1Świeczniki:

2 3 4 5 6 7 8 9Nie zapominajmy również o kwiatach!

Oprócz choinki dekorującej pokoje, świeże kwiaty lub gałązki z betlejemką znajdą swoje miejsce w super modnych szklanych wazonach:

hmprod a s dJak podobają się Wam dekoracje z dodatkiem miedzianych elementów?

More in Dom

 • Złote dodatki w Twoim domu

  Złote dodatki dodadzą charakteru, wyrazistości i efektu glamour. Jest to kolor wymagający, przez co nieumiejętnie połączony stwarza przesadzony wystrój.

  Klaudia Laskowska8 listopada 2017
 • Zmiana wystroju z Cellbes!

  Czy jeden element może zmienić wystrój Twojego wnętrza? Jak najbardziej. Taką rzeczą może być na przykład lampa sufitowa. Zdobne, kryształowe żyrandole...

  Klaudia Laskowska20 września 2017
 • Wiosna z marką Eichholtz!

  Wiosna z marką Eichholtz dostępna w showroomie Primavera Home zapowiada się bardzo elegancko i w stylu glamour! Który look przypadł Ci...

  Klaudia Laskowska17 maja 2017