Jest to aplikacja, na której trenerzy i sportowcy Nike przygotowali dla Nas treningi. Taki trening możemy do siebie dopasować, wypróbować, a następnie udostępnić znajomym. Przeczytajcie dziesięć kluczowych informacji na temat nowej wersji aplikacji Nike+ Training Club.

1.WIĘCEJ OPCJI

Aplikacja NTC to ponad 100 nowych treningów: inteligentnych programów treningowych stworzonych przez trenerów Nike Master Trainers w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe
i inspiracje pochodzące od najlepszych sportowców świata.

2.TRENUJ JAK RORY MCILROY CZY ALEX MORGAN

Aplikacja została opracowana zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, uwzględniając ich odmienne potrzeby, tak aby pomagać w osiąganiu zamierzonych celów.

3.SPECJALNIE DLA CIEBIE

Spersonalizowane plany treningowe NTC zostały skomponowane tak, aby zachować odpowiednią równowagę pomiędzy intensywnością ćwiczeń oraz czasem regeneracji, uwzględniając poziom kondycji fizycznej oraz zamierzone cele.

4.NIE MA WYMÓWEK

Funkcja Adaptive Training pozwala na dostosowanie się do indywidualnych postępów w treningach oraz napiętego, dynamicznie zmieniającego się planu dnia.

5.ZERO PRZESTOJÓW

NTC.aOS.over100workouts_for_every_level_from_Nike_trainers_and_athletes_57257 NTC.aOS.personalized_training_plans_adjust_to_you_57255Dane dotyczące treningu są albo wprowadzane automatycznie albo dodawane przez użytkownika. Aplikacja NTC po każdej zakończonej sesji prosi o określenie jej intensywności i na tej podstawie dobiera kolejny trening.

6.DAJ SIĘ POPROWADZIĆ

Użytkownicy są prowadzeni krok po kroku przez każde ćwiczenie, dzięki czemu mogą wykonywać je poprawnie i unikać błędów.

7.NIE TYLKO WIRTUALNIE

Plany treningowe uwzględniają również aktywności poza aplikacją, takie jak piesze wycieczki, gra
w koszykówkę czy udział w sesjach biegowych NRC.

8.BEZ MONOTONII

Cotygodniowe, nowe sugestie treningowe opracowane przy współpracy z najwyższej klasy sportowcami pozwalają urozmaicić nasz plan.

9.INSPIRACJA

Aplikacja pozwala na korzystanie z nowych opcji udostępniania zdjęć, wraz z ponad 30 naklejkami
i możliwością oznaczania, które zdecydowanie inspirują do działania.

10.MOTYWACJA

Spersonalizowane propozycje produktowe, aktualizacja NTC Live i opcje społecznościowe pozwolą utrzymać odpowiedni poziom motywacji.

Aplikacja NTC  dostępna jest w wersjach na urządzenia z systemami iOS i Android. Więcej informacji wraz z linkami do ściągnięcia aplikacji można znaleźć tutaj.

NIKE_NTC_fot.1

Nike_NTC_fot.4

 

Share: