Rockowa elegancja to symbol marki BALMAIN, która obecnie wyznacza trendy nie tylko w modzie, ale także we fryzjerstwie. BALMAIN PARIS HAIR COUTURE to luksusowe preparaty do pielęgnacji i stylizacji włosów, opracowane we współpracy ze stylistami fryzur pracującymi za kulisami sesji i pokazów francuskiego domu mody.

Spray z linii Styling for Hair Couture Balmain  przeznaczony jest do nadania włosom tekstury np. fal, zwiększenia objętości i utrwalenia fryzury.

Dzięki sprytnemu połączeniu kilku produktów, stylizacja Twoich włosów skraca się do jednego etapu! Spray zastępuje tapirowanie, dzięki czemu świetnie sprawdza się w przypadku cienkich pasm. Aplikując go na włosy zmieniasz nie tylko ich teksturę i dodajesz mega objętości, ale także od razu utrwalasz ten efekt. Zabaw się w kreatora własnej fryzury – dzięki Texturizing Volume Spray od Balmain to proste i szybkie!

Texturizing_Volume_Spray_Balmain_Hair-_nowo

Proste, gustowne opakowanie w estetyce black&white oraz wyrafinowany, elegancki zapach charakterystyczny dla całej linii to esencja francuskiej elegancji.

Produkty marki BALMAIN HAIR są dostępne w najlepszych salonach fryzjerskich w Polsce oraz
w sklepie internetowym: http://sklep.balmainhairpoland.pl/

 

Share: