rihanna

Snapchat ma ostatnio złą passę. Został skrytykowany przez Kylie Jenner, a teraz dostało się mu od Rihanny. Dodatkowo fani “Snapa” nie podzielają entuzjazmu twórców aplikacji w związku z dużymi zmianami jakie zaszły w części “Odkrywaj”.

Najnowsza afera wokół Snapchata dotyczy Rihanny i…Chrisa Browna! Piosenkarkę oburzyła reklama “Would You Rather”. Jednym kliknięciem można było wybrać, czy chcesz “spoliczkować Rihannę”, czy raczej “uderzyć pięścią Chrisa Browna”. Pomysł Snapchata jest o tyle niefortunny, że sytuacja przemocy miała miejsce między tą dwójką kilka lat wstecz…Pomimo burzliwego związku z Chrisem, Barbadoska jest oburzona całą sytuacją i nie życzy sobie takich zagrywek ze strony aplikacji.

Badgalriri potwierdziła, że Snapchat już nie jest jej ulubioną aplikacją i nie rozumie, dlaczego dopuścili się do takiego kroku. Twierdzi, że ta sytuacja promuje przemoc. Rihanna uważa, że to nie fair w stosunku do dzieci, kobiet i mężczyzn, którzy byli lub są ofiarami przemocy domowej.

Jak można było się spodziewać, aplikacja odniosła się do zarzutów i pretensji piosenkarki.

Snapchat uznał, że na ich aplikację wdarł się błąd, który narusza ich wytyczne dotyczące reklam. Natychmiast usunęli reklamę i serdecznie przepraszają za zaistniałą sytuację.

Rzecznik Snapchata w ABC News 15. marca potwierdził początkowe tłumaczenia twórców. Uznał, że reklama jest obrzydliwa i nigdy nie powinna pojawić się na serwisie.

Obecnie wykonywane są badania, dlaczego ta sytuacja miała miejsce. Osoby odpowiedzialne za aplikację starają się, aby nigdy się to nie powtórzyło.

Share: