sephora

Ekspertem do spraw makijażu jest bez wątpienia SEPHORA i jej wyjątkowy team!

Po raz kolejny makijażyści Sephora zjawili się w miejscu, gdzie byli najbardziej potrzebni! Był to między innymi pokaz mody Michała Szulca, gala Telekamery i cykliczna impreza Sephora Trend Report.

Każde wystąpienie gwiazd czy ścianki pełne fotoreporterów to sytuacje w których prócz stylizacji, ważnym elementem jest makijaż. Z tego względu już po raz kolejny makijażyści Sephory zadbali o perfekcyjny makijaż podczas gali wręczania statuetek Telekamery 2017.

W tym roku na backstage’u pracowało ośmiu makijażystów, w tym blogerki videobloga blogmakijaż.pl pod czujnym okiem Sergiusza Osmańskiego dyrektora artystycznego i PR Sephora Polska.

Każdy z makijaży dopasowany został do preferencji i stylizacji. Zadaniem makijażystów było zapewnienie wyjątkowego, ale też swobodnego make-upu.

  • Już po raz piąty mieliśmy wielką przyjemność kreować makijaże dla gości tej wyjątkowej gali – mówi Ania Galińska, National Make Up Artist/sm Pro Team Europe i blogerka videobloga Sephora blogmakijaz.pl. Podczas tego wieczoru przygotowaliśmy makijaże dla wspaniałych gwiazd, między innymi Magdaleny Schejbal, Teresy Lipowskiej, Grzegorza Markowskiego, czy Karola Strasburgera. Makijaż na tego typu gale charakteryzuje się niezwykłą starannością, dopasowaniem do oczekiwań, oświetlenia czy trwałością i absolutnie perfekcyjną prezentacją w kamerze i na zdjęciach. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu – dodaje Ania Galińska.

fot. Pawel Luty / EPOKA

W tym roku Team Sephora miał okazję pracować również z modelkami z pokazu kolekcji Michała Szulca wiosna/lato 2017.

Ze względu na mocne akcenty w kolekcji, podczas tego pokazu makijażyści postawili na jeden, symboliczny, ale równie mocny akcent – w postaci ultramodnego przerysowanego podkreślenia oka różem.

Kolejnym ważnym wydarzeniem było Sephora Trend Report, podczas którego marka wraz z zaproszonymi gośćmi z całego świata, odkodowuje trendy na nachodzący sezon.

W tym sezonie zaproponowaliśmy 3 różne stylizacje: rozświetlona cera z fokusem na usta w soczystym, czerwonym, pomarańczowym lub różowym kolorze, wszechobecny intensywny róż na powiekach, skroniach, policzkach oraz szaleństwo ostrych, intensywnych kolorów w formie kresek i smokey eye – mówi Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR Sephora Polska.

Share: