Blogerki modowe to osoby, które najbardziej inspirują kobiety do łączenia takich ubrań, jakich wcześniej by nie ubrały. Nadchodzące więc Święta Wielkanocne to świetna okazja do ubrania się nieco inaczej i nietuzinkowo.

Poniżej zobaczycie trzy blogerki, których styl nie jest bardzo kontrowersyjny, a taki, który zadowoli nie lubiące wyróżniać się kobiety.

@johannaeolsson

Johanna to blogerka od której stylu można się uczyć i nim inspirować. Blogerka zawsze ubrana jest stylowo i na topie, a jej znakiem rozpoznawczym jest czerń i biel, ramoneski i marynarki. Do tego dołącza opięte denimy czy elegancką torebkę i jak zawsze szokuje każdego.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-03-26 101548.bmpZrzuty ekranu18 Zrzuty ekranu15 Zrzuty ekranu17 Zrzuty ekranu16@camilacarril

Blogerka również preferuje styl elegancki. Częściej jednak wybiera futra i najmodniejsze w sezonie plastikowe obcasy na słupkach. Blogerki pokazują nam, że warto w szafie mieć dobrze skrojony, elegancki i długi (w lub za kolano) płaszcz, a także ponczo, ponieważ tego typu odzież całkowicie odmieni nawet i sportową stylizację.

Zrzuty ekranu23 Zrzuty ekranu19 Zrzuty ekranu20 Zrzuty ekranu22 Zrzuty ekranu21@jannamanska

Więcej luzu w swoich stylizacjach wprowadza blogerka Janna Manska. Jej instagram to zbiór pięknych zdjęć przedstawiających przykładowo wystroje wnętrz, piękną architekturę Niemiec, Czech, Moskwy itp. Jeśli chodzi o stylizacje Janna wybiera płaskie obuwie, czarne płaszcze oversize, torebki największych projektantów i szalone garnitury.

Zrzuty ekranu24 Zrzuty ekranu25 Zrzuty ekranu27 Zrzuty ekranu29 Zrzuty ekranu28 Zrzuty ekranu26

Share: