Connect
To Top

Szlachetna Paczka z marką Oshee!

Produkty, ze sprzedaży których 5% zostanie przekazane na konto SZLACHETNEJ PACZKI, mają nakrętkę z logotypem SZLACHETNEJ PACZKI, nie sposób ich przegapić!

Kilka tysięcy wolontariuszy i przyjaciół programu wzięło udział w marszach inaugurujących tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. Obecnie jedną ze współpracujących firm jest marka Oshee.

Z tej okazji Oshee wypuściło na rynek wody witaminowe dedykowane Szlachetnej Paczce! Współpraca ta pokazuje, że możemy pomóc na wiele sposobów.

W poprzednią sobotę uruchomiono bazę potrzebujących rodzin, dzięki czemu możemy wybrać rodzinę, której sprezentujemy potrzebne rzeczy. Taką paczkę należy wykonać do 10 – 11 grudnia, ponieważ jest to czas zakończenia zbiórki.

Oprócz paczki, akcję wspierać możemy poprzez wpłatę pieniędzy na konto Stowarzyszenia, wsparcia dziecka w ramach projektu Akademia Przyszłości, czy zakupienia dzieł sztuki lub limitowanych kolekcji polskich projektantów. Zaś od listopada do lutego 2017 będziemy mogli kupować wody witaminowe marki Oshee. Ze sprzedaży wód 5 % zysku zostanie przekazane Stowarzyszeniu.

PRODUKTY OSHEE

 • OSHEE VITAMIN WATER WITAMINY I MINERAŁY – jej kluczowymi składnikami jest niacyna oraz cynk, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

 • OSHEE VITAMIN WATER MAGNEZ + B6 – zawarty w niej magnez jest czynnikiem regenerującym żywe komórki, który dodatkowo pozytywnie wpływa na procesy krzepnięcia krwi, reguluje rozwój układu kostnego, wzmaga reakcje obronne organizmu oraz wzmacnia układ sercowo-naczyniowy.

 • OSHEE VITAMIN WATER HERBAL – jej skład opiera się na mięcie, wpływającej pozytywnie na procesy trawienne żołądka oraz na mniszku lekarskim wspomagającym pracę wątroby oraz nerek, przyczyniając się do oczyszczania organizmu z toksyn.

 • OSHEE VITAMIN WATER ZERO – powstała z myślą o ludziach aktywnych, zwracających dużą uwagę na liczbę spożywanych kalorii, których w tej wodzie niema!

nakretka-szlachetna-paczka

oshee_dla_szlachetnej_paczki1

oshee_dla_szlachetnej_paczki2

More in Zdrowie

 • Smacznie, zdrowo… na parze!

  Gotowanie na parze ma same zalety. Jak prawidłowo gotować na parze i jak wybrać odpowiednie naczynie do parowania potraw? O tym...

  Redakcja WomenWorld.pl5 marca 2018
 • O piękną skórę trzeba zadbać

  Choć byśmy bardzo chcieli piękna skóra nie jest nam dana raz na zawsze. O to, by z wiekiem zachowała ona swoją...

  Daniel Laskowski10 stycznia 2018
 • Zmień te nawyki żywieniowe i ciesz się zdrowiem!

  Które nawyki żywieniowe powinniśmy zmienić, żeby poprawić stan zdrowia, figury i cery? Poznajcie kilka najważniejszych zasad!

  Klaudia Laskowska6 listopada 2017