Fryzury na Sylwestra!

fryzury na sylwestra

Po Świętach Bożego Narodzenia nadchodzi czas na kolejne wielkie wydarzenie – planowanie Sylwestra!

Największy dylemat pojawia się podczas wyboru kreacji. W zależności od miejsca, do którego się wybieramy, jesteśmy pełni dylematów i niepewności. Podobnie jest z dodatkami, makijażem i fryzurą.

Jakie fryzury na sylwestra są najmodniejsze?

#CASUAL

Coraz częściej ograniczamy się do prostych włosów, ewentualnie lekko pofalowanych. Jeśli wybierasz się na domówkę, postaw na taki casualowy look. Możesz skorzystać z największego trendu 2017 roku, czyli z koczka samuraja i lekko pofalowanych kosmyków.

Getting ready for round 2 with these babes 💖 #vsfashionshow2017

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

With ma girls on set 💄👩🏽@cgonzalezbeauty @daniellepriano

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

Good morning👋🏻 When your turtle neck matches the sky🐢 ☁️ #greymonday

A post shared by Victoria Lee (@victorialee) on

#HOLLYWOODZKIE FALE

Jeśli tej nocy ubierasz sukienkę i będzie to bardziej oficjalne i eleganckie wyjście, postaw na Hollywoodzkie fale, którym dodasz blasku dzięki lakierowi do włosów.

She-Quins 🖤

A post shared by Joan Smalls (@joansmalls) on

lil' devil on my shoulder

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on

#KUCYK

A co powiesz na ponytail? Jeśli jesteś właścicielką krótkich włosów, proponuję Ci doczepianego kucyka. Wykonany z wysokiej jakości materiału zapewni naturalny look. Takie uczesanie udekoruj ozdobną gumką, spinką lub opaską.

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

#KOK

Koczek wbrew pozorom może wyglądać dobrze! W dalszym ciągu kojarzy się nam ze studniówkami z lat 90., jednak odpowiednio uczesany wygląda bardzo trendy! Możesz postawić na mocno przygładzony jak u Joan Smalls lub delikatnie rozwiany jak u Gigi Hadid.

SLAYAGE @esteelauder

A post shared by Joan Smalls (@joansmalls) on

#MOKRA WŁOSZKA

Co powiesz na mokrą włoszkę? Jest to ten typ fryzury, który trzeba umiejętnie wykonać. Włosy powinny być wyprostowane. Tajemnicą mokrej włoszki jest spray utrwalający i suszarka. Najlepszym rozwiązaniem będzie wykonanie wersji próbnej!

Ready for a night out celebrating my friend @iosonomariacarlaboscono #20years

A post shared by Doutzen Kroes (@doutzen) on

You are always my make up mentor! Love you @makeupbymario

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

zdj. główne: vspressroom.com

Jakie fryzury na sylwestra wybierasz najczęściej?

Czytaj dalej...

Sylwester na ostatnią chwilę! Trendy stylizacje!

sylwester

Po wyjątkowym, rodzinnym czasie Świąt Bożego Narodzenia, nadchodzi czas oczekiwania na Sylwester. Jak ubrać się tego dnia, w zależności od miejsca?

Elegancko – w roli głównej sukienka:

Eleganckie sukienki tego dnia zawsze są mile widziane. Mini i midi, założymy do klubu czy do znajomych. Natomiast maxi to sukienka typowo przeznaczona na bale w restauracjach.

Casualowo – w połączeniu ze spodniami:

Sylwester w spodniach?! Oczywiście! Wystarczy, że dobierzesz do nich niebanalną bluzkę i nietuzinkowe buty, a efekt będzie powalający!

Fifty – fifty:

Spódnica w połączeniu z bluzą to coś abstrakcyjnego, jednak coraz częściej wybieranego. Oto propozycje womenworld na ten trend:

Inspiracje z wybiegu i lookbooków:

Ronald van der Kemp – couture 2017

Zuhair Murad fall 2016 couture

Czytaj dalej...