victoria beckham

Właśnie potwierdzono informację, że Victoria Beckham wprowadza do swojej marki nowy produkt − kosmetyki. Projektantka na tyle polubiła pracę z marką Estée Lauder, że uznała to za dobry krok w swojej karierze. Stwierdziła, że nie chce powielać niczyich pomysłów, a stworzyć to, czego nie może znaleźć na rynku kosmetycznym i wellness. Postanowiła poznać etapy produkcji od podszewki, dlatego w tej kwestii konsultuje się z najlepszymi ekspertami.

Filozofia Victorii Beckham

Victoria Beckham tworzy elegancką i klasyczną modę, którą doceniają kobiety na całym świecie. Projektantka doszła do wniosku, że chce dbać nie tylko o ubiór kobiet, ale też ich urodę. Chce stworzyć produkty do makijażu, pielęgnacji skóry, a nawet zapachy. Efekt pracy Victorii poznamy jesienią tego roku.

Chcę dbać o kobiety wewnątrz i na zewnątrz, zapewniając im niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji skóry, perfum i dobrego samopoczucia, które również potrzebuję w moim życiu − mówi Victoria

Gdzie kupić produkty Victoria Beckham

Kosmetyki marki nie będą dostępne w sieciówkach branży kosmetycznej. Produkty będzie można kupić na oficjalnej stronie VictoriaBeckham.com. Zanim trawią do sprzedaży, projektantka pragnie się dowiedzieć, na jakie produkty liczą konsumenci.

Share: