Nowoczesna i odważna kobieta, dla której od kilku sezonów projektuje Monica Nera, w tym sezonie będzie mogła poczuć się lekko i dziewczęco. Modne falbany, delikatne jedwabie, oversizowe rękawy i spodnie dodadzą swobody każdej kobiecie sukcesu.

Sezon, w którym polscy projektanci wkroczyli odważnie i kolorowo, można uznać za otwarty. Na ulicach coraz więcej barw, lekkich tkanin, powracających z lat 70. fasonów i uśmiechów na twarzach. To nie tylko zasługa słońca, ale też tego, co możemy znaleźć w ofercie marek odzieżowych.

Monica Nera, która od kilku sezonów swoje projekty kieruje do kobiet sukcesu – silnych, niezależnych, bawiących się stylem i nowoczesnych, na wiosnę i lato przygotowała kolekcję, w której czuje się nawiązanie do wszechobecnego stylu vintage, jednak kolorystyka jest bardzo minimalistyczna – dominują wszelkie odcienie szarości, czerń, biel, złoto, nude i tak modny w tym sezonie khaki.

Słynie z doskonałego doboru tkanin i w tym sezonie również postawiła na włoskie, najszlachetniejsze materiały – cupro, szlachetne jedwabie, miękkie dzianiny i bawełnę. To z nich powstały odsłaniające piękne, kobiece ramiona sukienki, bluzki i tuniki, oversizowe spodnie i koszule, falbaniaste bluzki i spódnice.

Monica Nera nie boi się eksperymentować. Tak jak jej Klientki, wie czego chce i w czym czuje się dobrze. Sesja do lookbooka powstała w ogrodzie i cała utrzymana jest w ruchu, w którym czuje się lekkość, zwiewność i nowoczesność kolekcji.

Monica Nera (1)

Monica Nera (3)

Monica Nera (10)

Monica Nera (2)

Monica Nera (12)

Monica Nera (11)

Monica Nera (9)

Monica Nera (8)

M&S_program wymiany ubrań (4)

Wszystko można kupić i przymierzyć w showroomie przy ulicy Rozbrat 34/36 lok. 2, a kupić także w sklepie internetowym www.monicanera.com

Share: