5 płaszczy, które będą hitem tej jesieni!

Kupujemy płaszcz jesienny! Sprawdź największe trendy nadchodzącego sezonu.

#1 Sztuczna skóra

Sztuczne futra i ekologiczna skóra są coraz częściej wykorzystywane do kolekcji przez giganty odzieżowe. Lista domów mody oferujących faux fur jest coraz większa.

 1. Reserved
 2. Reserved
 3. Reserved

#2 Krata

Pierwszy płaszcz w kratę kupiłam wiele lat temu i myślałam że będzie ze mną przez jeden sezon. W szafie wisi do dziś i służy mi każdej jesieni. Taki ponadczasowy zakup jest niebywale praktyczny i superoszczędny. Subtelną kratkę proponuje dom mody Chanel, ekstrawagancki Gucci i oczywiście Versace.

 1. House
 2. Sinsay

#3 Wełna

Nawet największe domy mody stawiają na klasykę i nie wychodzą przed szereg z jaskrawymi propozycjami płaszczy czy fikuśnymi krojami, chociaż wyjątki też się zdarzają. Płaszcze z wybiegu, jak i te z sieciówek to przede wszystkim ponadczasowa klasyka, czyli męskie, marynarkowe fasony w kolorach czerni, szarości czy beżu. Jeśli chodzi o odrobinę szaleństwa, pojawił się kolor czerwony i dużo zwierzęcych printów. Wzór panterki wykorzystała Max Mara i Michael Kors.

 1. Beżowy Stella McCartney
 2. Czarny Isabel Marant
 3. Czerwony J.Crew
 1. H&M
 2. H&M
 3. Mango, Answear.com
 4. Simple, Answear.com
 5. H&M
 6. H&M
 7. Mango, Answear.com
 8. H&M

#4 Trencz

W ubiegłym wieku nosiły je nasze mamy, a jeszcze wcześniej babcie. Niektóre z nas posiadają trencz, który w rodzinie jest od kilku pokoleń. Nic dziwnego, dużo mniejsza ilość produkowanej odzieży była receptą na dobrej jakości materiał. Który dom mody kojarzy się nam z trenczami najbardziej? Bez wątpienia Burberry. I pomimo, że ostatni pokaz Christopher’a Bailey’a to bardziej street style i dużo tęczowych elementów wspierających środowisko LGBTQ, znalazło się tam miejsce na looki z udziałem tradycyjnego beżowego prochowca i nieco zmodyfikowanego trencza w kratę. Piękne trencze oferował dotąd dom mody Celine w czasach kiedy rządziła Phoebe Phillo. Kto wie, jakie zmiany czekają nas po jej odejściu?

 1. Mohito
 2. Mohito
 3. Massimo Dutti, Zalando
 4. Michael Kors, Zalando

#5 Zwierzęcy print

Nie sposób pominąć największego odkrycia sezonu. Zwierzęce printy nosimy w każdy możliwy sposób. Taki totalnie cętkowany płaszcz “zrobi” cały look. To rozwiązanie dość odważne, które uwielbia Kim Kardashian i Victoria Beckham.

1.
2.
 1. Bershka
 2. Sin-say

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top