Argan Oil Serum – nawilżające serum przeznaczone do regeneracji i ochrony włosów!

BIOELIXIRE to nowa marka na europejskim i polskim rynku kosmetycznym oferująca kosmetyki oparte wyłącznie o naturalne składniki aktywne oraz najnowocześniejszą technologię produkcji. Podstawą całej gamy kosmetyków BioElixire jest Olej Arganowy, jeden z najbardziej cenionych olejów na świecie.

Wyjątkowa skuteczność Serum Argan Oil gwarantująca szybką, a zarazem intensywną regenerację włosów. Opiera się na synergicznym połączeniu unikalnego skład oleju arganowego z dodatkowymi składnikami aktywnymi, stymulującymi jego naturalne właściwości:

Serum_Argan_Oil_-_BioElixire
-Kompozycja kwasów tłuszczowych oleju arganowego:
stymuluje wewnątrzkomórkowy proces dotleniania, odbudowuje barierę hydrolipidową naskórka oraz gwarantuje dostatecznie nawilżenie skóry i włosów.
-Witamina E zawarta w oleju arganowym i słonecznikowym jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów; przeciwdziała wolnym rodnikom, działa nawilżająco oraz spowalnia proces starzenia się skóry i włosów.
-Olejek jojoba:
zwiększa przyswajalność i wchłanianie składników olejku arganowego, a dodatkowo przeciwdziała utracie wody przez skórę i włosy.
-Olejek słonecznikowy:
wzmacnia naturalną barierę hydrolipidową, zmiękcza i regeneruje. Optymalne połączenie składników aktywnych zawartych w Serum Argan Oil gwarantuje bardzo szybką i zarazem intensywną regenerację włosów.

SERUM ARGAN OIL
-Intensywnie nawilża skórę głowy i włosy
-Nadaje połysk i miękkość, likwiduje matowość
-Zapobiega rozdwajaniu się włosów
-Działa przeciwstarzeniowo, powstrzymuje wolne rodniki

Sposób użycia: serum należy nakładać na wilgotne lub suche włosy, szczególnie na końce. Nie spłukiwać. Niewielką ilość serum można dodawać do farb podczas farbowania włosów aby je ochronić i zwiększyć połysk.

Produkt natychmiastowo się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu.

Pojemność: 20 ml, cena około 9,90 pln

Pojemność 50 ml, cena około 29,90 pln

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top