ariana grande

Ariana Grande zmieniła fryzurę przez chłopaka?

Ariana Grande przechodzi ciężki okres w życiu. W 2017 roku na jej koncercie w Manchesterze doszło do zamachu terrorystycznego, podczas którego zginęło ponad 20 fanów piosenkarki. Na początku września br. straciła najlepszego przyjaciela i byłego chłopaka Maca Millera, a niedługi czas po tym rozstała się z narzeczonym Pete Davidsonem. Od tego czasu Grande nagrała singiel, który podbija listy przebojów i zmieniła nieco wizerunek.

Ariana Grande na 1 miejscu

Na początku listopada Ariana Grande zaskoczyła fanów singlem ‘Thank u, next’, który w tym momencie jest numerem jeden na liście Billboard Hot 100! W najnowszej piosence Ariana rozlicza się z byłymi partnerami, a w refrenie mówi o miłości do…siebie! Słowa ‘Thank u, next’ udowadniają, że Grande nauczyła się cierpliwości i poradziła sobie z bólem.

Kolejnym krokiem w życiu piosenkarki była minimalna zmiana wizerunku. Ariana postanowiła skrócić włosy i pozbyć się kultowego długiego kucyka. Na jednym z najnowszych zdjęć gwiazdki widzimy…włosy sięgające do ramion! Oprócz długości włosów zmienił się także ich kolor. Ariana Grande postawiła na bardziej naturalny odcień, który sprawił, że wygląda jeszcze bardziej uroczo.

Jak Wam się podoba zmiana wizerunku Ariany Grande?

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top