Bella Thorne kłóci się z Pussy Riot

Bella Thorne od kilku lat szokuje swoich fanów kontrowersyjnym wizerunkiem i nieodpowiednim zachowaniem. Gwiazdka próbuje zerwać z wizerunkiem grzecznej aktorki Disney Channel, gdzie odgrywała rolę uroczej tancerki w serialu Shake it Up. Od kilku lat nieustannie zmienia swój wygląd, nosi kuse ubrania i szokuje zdjęciami w mediach społecznościowych. Teraz pokłóciła się z rosyjską grupą feministyczną Pussy Riot o…kominiarki!

Bella Thorne naraziła się słynnej feministycznej grupie Pussy Riot, ponieważ rzekomo skopiowała ich pomysł na kominiarki. Na Instagramie aktorki pojawiła się sesja zdjęciowa promująca najnowszy produkt marki Belli i jej siostry Dani Thorne.

instagram: bellathorne
instagram: bellathorne

 

Konflikt Belli i Pussy Riot

Marka filthy fangs sprzedaje t-shirty z wizerunkiem ust, bluzy, spodnie z napisami, naklejki, a ostatnio również kominiarki. Każdy produkt doskonale pasuje do wizerunku sióstr Thorne i chętnie się sprzedaje. Neonowe maski w kolorze różowym i zielonym kosztują 25 dolarów i zawierają inicjały loga firmy. Według dziewczyn z Pussy Riot maski Belli są marną kopią ich pomysłu. Stwierdziły, że Thorne przywłaszczyła sobie ich projekt i liczą na to, że aktorka zaprotestuje z feministkami na Placu Czerwonym w Moskwie. Kolorowe kominiarki zgrupowania są z nimi związane od wielu lat i symbolizują walkę o demokrację i wolność więzionych kobiet w Rosji.

Na pomysł Pussy Riot Bella odpowiedziała:

Kominiarki Belli Thorne, które wywołały konflikt:

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top