Bezkonkurencyjne złote bransoletki

SERCE W KOLE DLA BLISKIEJ OSOBY

Bransoletki ze złota nie mają sobie równych. Ta biżuteria sprawia, że ponury czas nabiera kolorów. Rozświetl jesienny dzień zakładając ozdobę – celebrytkę, czyli drobną bransoletkę z charakterystycznym symbolem. Dodatek może być wykonany z różnych materiałów, wśród których pierwsze miejsca zajmują eleganckie srebro i szlachetne złoto. Ten drugi w bezkonkurencyjny sposób odświeży wygląd całego outfitu.

Bransoletka jest niezastąpionym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Ponieważ nie odnotowaliśmy przypadków kobiet nielubiących biżuterii, śmiało zachęcamy do obdarowywania wszystkich pań stylowymi ozdobami. Wybierając model dla osoby, którą kochamy, zdecydujmy się na motyw serca. Bransoletka z kolekcji Golden Eye od Ani Kruk to symboliczne wyrażenie uczuć. Ujmujące serduszko wycięte w okrągłej blaszce, w pięknym stylu komponuje się z delikatnym łańcuszkiem. Ozdobę wykonano ze złota, więc będzie to prezent na długie lata. Ładnie zapakowany i wręczony bez okazji, sprawi największą radość. Bransoletka posiada regulację, a uniwersalny motyw sprawia, że mogą ją nosić zarówno młode dziewczyny, jak i dojrzałe kobiety.

bransoletka-zge-az0050-c-aniakruk-pl-30

SUBTELNA JASKÓŁKA NA ŁAŃCUSZKU

Zawieszka w kształcie uroczej jaskółki to bardzo modny dodatek. Ten symbol pojawia się nie tylko na biżuterii. Bardzo często można go zobaczyć w formie tatuażu lub usłyszeć o nim w piosenkach o miłości. Umowny znak nadziei fantastycznie prezentuje się noszony na ręce. Przepiękny ptak przynoszący dobre nowiny będzie doskonałym towarzyszem w jesiennych miesiącach, gdy potrzebujemy pozytywnej energii.

Bransoletkę z symbolem jaskółki wykonano ze złota próby 375. Subtelny łańcuszek posiada opcję regulacji, dzięki czemu dobrze wygląda zarówno na szczupłym i pełniejszym nadgarstku. Ozdoba jest dziewczęca i filigranowa. Bez obaw można ją łączyć z innymi dodatkami w podobnym stylu. Dzięki lekkiej formie, bransoletkę wygodnie się nosi i nawet kilka sztuk na jednej ręce nie ogranicza swobody ruchów.

bransoletka-zge-az0080-c-aniakruk-pl-30

ZŁOTY SYMBOL PODRÓŻNIKÓW

Biżuteria pokryta złotem to ciekawa alternatywa zwłaszcza dla młodych osób, jak studentki. Oszczędność pieniędzy, a przy tym zachowanie dobrego gustu są zatem możliwe. Wystarczy szukać ozdób pozłacanych, czyli pokrytych cienką warstwą złota. Oczywiście należy przy tym zwracać uwagę na sam wygląd dodatku i, w przypadku bransoletek – celebrytek, na symboliczną zawieszkę.

Złoty akcent w postaci okrągłej blaszki ze wzorem kompasu stanowi oryginalne dopełnienie codziennego looku. Biżuterię z kolekcji Azymut mogą nosić wszystkie kobiety, które choć trochę kochają podróże. Nie musisz być zapaloną turystką, wystarczy, że piesze wędrówki sprawiają Ci radość. Wdzięczną bransoletkę zakładaj na wyjazdy lub noś bez okazji. Element w kształcie kompasu przyda się w przypadku zgubienia w lesie, jak i w miejskim zgiełku.

Po więcej biżuterii ze złota zapraszamy do butiku internetowego Ani Kruk.

Posts created 115

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top