celine

Blogerki oszalały na punkcie tych botków Celine!

Buty z czubkiem w kontrastującym kolorze opanowały modową blogosferę. Nie ma wątpliwości, że Celine to jeden z domów mody, który wyznacza największe trendy.

O ich torebkach, sandałkach czy okularach marzy każda kobieta. Tą francuską markę wyróżnia indywidualność w dobrym stylu. Ich produkty nie są przesadzone i doskonale uzupełniają każdą, nawet casualową stylizację. Poza kultowymi Luggage, w 2018 roku najchętniej wybieramy sandałki z cienkimi paskami i klasyczne Clasp’y, czyli torby z zatrzaskiem a’la portmonetki. Kolejnym trendem na sezon jesień/zima 2018/19 będą botki z nudziakowym czubkiem.

Botki na jesień? – dwukolorowe Celine!

Botki Celine wyróżnia łączenie materiałów. Skórę ulokowano w najodpowiedniejszym miejscu – na czubkach, dzięki czemu nawet w deszczową pogodę nasze palce pozostaną suche, a pozostała część butów to materiał charakterystyczny dla marki Yeezy.

Dostępne są wersje burgundowo – beżowe i ciemne. Najbezpieczniejszy outfit do tego rodzaju obuwia to klasyczna biała koszula i spodnie z szerokimi nogawkami. Jeśli chcesz wyglądać jak z wybiegu francuskiego domu mody, postaw na beże.

https://www.instagram.com/p/BhpNuBelexu/?tagged=celineboots

View this post on Instagram

This close to the end of the weekend…

A post shared by Jamie Lyons (@theanticolor) on

Kultowe botki na pokazie wiosna 2018 ready-to-wear w obiektywie Monica Feudi:

celine

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top