muszelki

Blogerki wylansowały dawny trend – muszelki znad morza!

Nie ma nic lepszego od powracających trendów. Taki domowy second hand pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas. Nie pozbywaj się ubrań i dodatków, które jeszcze kiedyś Ci się przydadzą! Śmiało możemy stwierdzić, że odrodzenie się każdego trendu jest świetną formą recyklingu. Zamiast wyrzucać i po pewnym czasie niepotrzebnie kupować, schowaj i użyj ponownie kiedy będzie ku temu okazja. Przyczynisz się do walki z gromadzącymi się śmieciami i pomożesz środowisku. Jednym z takich trendów są muszelki, które nosił kiedyś każdy!

Muszelki,  które nosili wszyscy

Jesteśmy pewne, że w dzieciństwie zaopatrzyłaś się w taką bransoletkę podczas kolonii lub wakacji z rodzicami. W tym sezonie muszelki wracają i nosimy je w formie chokerów, ale też jako wisiorki czy bransolety na nogę.

#1 #2 #3 #4

Uwielbia je Jessica Mercedes, Darja Barannik i Debora Rosa – topowe blogerki ze świata mody. Z czym łączyć ten trend? Dosłownie z wszystkim. Akcesoria nie znają ograniczeń, dlatego pasują do koszuli i sportowych sneakersów, wieczorowej sukienki czy jeansów. Gdzie kupisz ten modny, morski dodatek? Mamy wrażenie, że sieciówki nie spodziewały się jak muszelki zawrócą nam w głowie, dlatego polecamy przede wszystkim nadmorskie stragany i miejskie sklepiki!

#1 #2 #3 #4 #5

Jedną z marek z muszelkami w ofercie jest Pascale Monvoisin:

View this post on Instagram

Seaside story 🍋 #PascaleMonvoisin

A post shared by Pascale Monvoisin (@pascalemonvoisin) on

Biżuteria - klik


Interpretacja muszelkowego trendu marki Mango:

Biżuteria - klik

Aurelie Bidermann

Biżuteria - klik
Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top