BOSS Womenswear Wiosna/Lato 2016!

Nowy Jork, 16. września 2015 r. W tym sezonie krawieckie DNA, tak synonimiczne z marką BOSS, prezentuje się w nowej, wyrafinowanej wersji.

W całej kolekcji forma i funkcja, czyli ideały Bauhausu, są inspiracją dla kontrastujących tekstur, zabawy perspektywą oraz abstrakcyjnych motywów. Będącą ikoną białą koszulę połączono z techniczną organzą i dopasowano w talii, by stworzyć precyzyjnie skrojone sukienki. Frędzle, asymetryczne detale oraz ostre krawędzie tonują dopasowane kreacje z zakładkami z krepy i garniturowe stroje w kratę księcia Walii.

Mikro-zakładki i cięta na skos półprzezroczysta organza tworzą ogniście pomarańczowe, kobaltowe oraz pastelowo żółte sukienki. Odważna paleta kolorów inspirowana Bauhausem, która płynnie rozciąga się na planie pokazu, kontrastuje z eleganckim monochromatyzmem.

Poprzez swój wymyślny patchworkowy wzór, również torebka BOSS Bespoke uosabia ruch Bauhausu, z kolei idea połączenia delikatności i siły kontynuowana jest w projekcie butów. Ręcznie robione szpilki z jasnej żywicy oraz przyjemnego w dotyku drewna o ostrych krawędziach łączą to, co organiczne i to, co techniczne w doskonałej harmonii.

Nagranie pokazu w technologii 360 stopni pozwoli widzom z całego świata doświadczyć nowej kolekcji w bardziej intymny sposób niż miało to miejsce dotychczas. Interaktywny film został opublikowany 17. września na stronie fashionshow.hugoboss.com.

001_BOSS_Show_Spring_Summer_2016 (Kopiowanie) 004_BOSS_Show_Spring_Summer_2016 (Kopiowanie) 007_BOSS_Show_Spring_Summer_2016 (Kopiowanie) 014_BOSS_Show_Spring_Summer_2016 (Kopiowanie) 020_BOSS_Show_Spring_Summer_2016 (Kopiowanie) 029_BOSS_Show_Spring_Summer_2016 (Kopiowanie) 038_BOSS_Show_Spring_Summer_2016 (Kopiowanie) 043_BOSS_Show_Spring_Summer_2016 (Kopiowanie)

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top