cameron diaz

Cameron Diaz kończy karierę aktorską!?

Cameron Diaz znają wszyscy. Ta Amerykańska aktorka zauroczyła zarówno mężczyzn jak i kobiety swoją zabawną osobowością, seksapilem i doskonałą grą aktorską.

Znana jest z filmu Maska, Aniołki Charliego, Holiday czy Sekstaśma. Wystąpiła w wielu ciekawych projektach, przede wszystkim w komediach romantycznych.

A jak wygląda życie miłosne aktorki?

Cameron Diaz jest szczęśliwą żoną muzyka Benjiego Maddena. Wcześniej spotykała się z Jaredem Leto, Justinem Timberlake i baseballistą Alexem Rodriguezem.

Powody rezygnacji z aktorstwa

Cameron należy do gwiazd, które dostają duże wynagrodzenie za swoją pracę. Mimo to,  postanowiła poświęcić karierę rodzinie i skupić się na mężu. Innym powodem dla którego Cameron miałaby zrezygnować z aktorstwa są jej problemy psychiczne. Była zmęczona wyzwaniami aktorskimi, ciągłą pracą, podróżami, aż zaczęła zastanawiać się nad tym, kim tak naprawdę jest. Deklaracja o odejściu aktorki ze świata filmów nie była miłą niespodzianką. Kto miałby podobny wpływ na kino amerykańskie?

Jak jest naprawdę?

Prawda jest taka, że plotki o rzekomym zakończeniu kariery przez Cameron Diaz wymyśliła Selma Blair, koleżanka aktorki. W wywiadzie do Metro UK stwierdziła, że Diaz kończy z aktorstwem. Kiedy świat obiegły te informacje, Selma musiała dementować plotki na Twitterze. Tłumaczyła się tym, że żartowała, a ponadto wycofuje się z bycia rzecznikiem Cameron.

https://twitter.com/SelmaBlair/status/973265925225906176

Świat odetchnął z ulgą!

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top