cętki

Cętki wracają do łask!

Chyba nikt nie przypuszczał, że cętki będą cieszyły się takim zainteresowaniem. W tym sezonie wracają do łask pod każdą postacią. Ten zwierzęcy print pokochała znana z minimalizmu Victoria Beckham, barwny dom mody Dolce&Gabbana, a tuż za nimi wszystkie sieciówki.

Cętki od Victorii Beckham

Victoria Beckham w stu procentach pokazuje dzikość tego printu na długim płaszczu, sukienkach i koszulach. Nie zabrakło go też na torebkach i szpilkach, a nawet kultowych okularach. Projektantka podpowiada, żeby print nosić w total looku, albo jako kontrast do casualowych stylizacji.

Gustowna mini i złote dodatki

Dla mniej odważnych proponujemy cętkowaną mini połączoną z klasyczną denimową kurtką i zamszowymi klapkami. Całość uzupełnią złote dodatki i duża casualowa torba.

Sukienka - klik

Kurtka - klik

Klapki - klik

Torebka - klik

Biżuteria - klik

Okulary - klik

Odważna midi

Na imprezę proponujemy sukienkę midi i czarne high hells. Na co dzień zamiast szpilek sprawdzą się sneakersy – ulubiony look blogerek.

Sukienka - klik


Marynarka - klik


Szpilki - klik 


Biżuteria - klik

Cętki na początek

Jeśli chcesz zacząć od czegoś skromnego – postaw na akcesoria – mini torebkę, kapelusz czy materiałowe lordsy. Masz pewność, że outfit będzie wysmakowany i nieprzesadzony.

Torebka - klik


Szpilki - klik


Klapki - klik

Cętki z Instagrama

Look #1 Look #2 Look #3 Look #4
Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top