saint west

Chicago i Saint West na nowej, wspólnej fotce! To zdjęcie zachwyciło wszystkich

Saint West właśnie zadebiutował na okładce Harper’s Bazaar, ale to ta fotka zachwyciła nas jeszcze bardziej! O co chodzi?

Wrześniowa okładka amerykańskiego Harper’s Bazaar przyciągnęła utalentowanych muzyków z dziećmi. Jedną z takich rodzin była rodzina Westów, która niestety nie pojawiła się na niej w komplecie. Zabrakło Kim i Chicago, dlatego przedsiębiorcza mama przypomniała o najmłodszej córce w mediach społecznościowych.

saint west

 

Trzeba przyznać, że dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa są na prawdę urocze. Duże zainteresowanie życiem North, Sainta i Chicago sprawiło, że mają już całkiem sporą liczbę fanpage’y w mediach społecznościowych. Największą uwagę przykuwa najstarsza córka Westów, która ceni sobie indywidualność i nieczęsto spędza czas w towarzystwie brata i Chi, o czym mówiła sama Kim. Najchętniej bawi się z córką Kourtney, Penelope Disick i Ryan Nguyen. Doczekała się też najgłośniejszego konta fana na Instagramie, które obserwuje ponad 300 tysięcy osób, w tym Kim i Khloe.

 

Kim Kardashian postanowiła przypomnieć nam o najmłodszych pociechach i udostępniła spontaniczną fotkę na swoim Instagramie:

 

Kim zdecydowała, że North nie może skupiać na sobie całej uwagi i postanowiła pochwalić się wspólnym czasem młodszego rodzeństwa Nori. Jak sama wielokrotnie powtarzała, Saint West i Chi są nierozłączni. Bez wątpienia Saint świetnie wypełnia obowiązki brata. W niespełna dzień zdjęcie otrzymało ponad 5 milionów serduszek i mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Saint West z młodszą siostrą:

View this post on Instagram

These two are inseparable #Chi #Saint

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top