victoria's secret

Co wiemy o tegorocznym pokazie bielizny Victoria’s Secret?

Każdy pokaz Victoria’s Secret to wielkie wydarzenie w świecie mody. Piękne modelki ubrane w ciężkie skrzydła i inne nietuzinkowe dodatki prezentują cukierkową bieliznę, zadbane ciała, a za muzykę odpowiedzialne są największe gwiazdy sceny muzycznej.

Dzień pokazu to ogromna ulga dla modelek, które poświęcają wiele tygodni na ćwiczenia i restrykcyjną dietę. Niektóre z nich ćwiczą balet, inne boks. VS wymaga odpowiednich wymiarów, dlatego dziewczyny chodzą na siłownię 7 dni w tygodniu, a niektóre nawet…dwa razy dziennie!

Pomimo ogromnej presji wywieranej na modelkach, udział w pokazie Victoria’s Secret to duża szansa na rozwój kariery. Pokaz daje możliwość współpracy z dużymi domami mody i udział w licznych kampaniach. Modelki VS muszą spełniać określone wymogi. Minimalny wzrost kandydatki to 175 cm, a najlepsze wymiary to 86-61-86 cm. Odpowiednie ćwiczenia i dieta oraz godziny spędzone z makijażystami i fryzjerami sprawiają, że efekt końcowy jest zachwycający.

 

Victoria’s Secret wraca do Nowego Jorku

Tegoroczny pokaz bielizny odbywa się w Nowym Jorku, prawdopodobnie na Manhattanie. Pierwszy pokaz w Wielkim Jabłku odbył się w 1995 roku.

victoria's secret
vspressroom.com

 

Nowe twarze

Na wybiegu zobaczymy dużo nowych twarzy, między innymi Winnie Harlow. Dotychczas swoją obecność na wybiegu potwierdziły 42 modelki.

 

Kiedy odbywa się tegoroczny pokaz?

Mimo że organizatorzy nie ujawnili dokładnej daty i miejsca pokazu, odbędzie się on na w listopadzie lub na początku grudnia, tuż przed sezonem świątecznym.

Firma dodała na Instagram trzy zdjęcia ujawniające miejsce pokazu i modelki, które prawdopodobnie pojawią się na wybiegu, a są nimi Elsa Hosk, Josephine Skriver, i Sara Sampaio.

View this post on Instagram

…the #VSFashionShow is back in New York City!

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top