Czym wyróżnia się Galeria Bronowice na tle innych centrów handlowych w Krakowie?

Czy często zastanawiasz się, na odwiedzenie której z krakowskich galerii handlowych powinieneś się zdecydować? Wybór w końcu jest ogromny, a cały czas w naszym mieście pojawiają się nowe obiekty tego typu.

Naszym zdaniem optymalnym rozwiązaniem jest Galeria Bronowice. Z czego to wynika i czym to centrum handlowe wyróżnia się na tle innych obiektów tego typu w Krakowie? Zapraszamy do dalszej części naszego artykułu!

 

Ogrom sklepów w jednym miejscu!

To chyba jedna z najważniejszych kwestii – Galeria Bronowice oferuje nam ogromny wybór zarówno sklepów, jak i również innych punktów usługowych. Jest ich na chwilę obecną ponad 150! Dzięki temu w jednym miejscu możemy odwiedzić wszystkie z naszych ulubionych sklepów. Niezależnie od tego, czy mamy w planach uzupełnienie braków w naszej szafie, zakup kosmetyków czy np. zrobienie dużych zakupów dla całej rodziny, wszystkie z nich uda nam się zrobić w jednym miejscu. Dzięki temu zaoszczędzimy nie tylko czas, ale również pieniądze – w końcu nie będziemy musieli jeździć z jednego miejsca w drugie.

 

Dojazd i miejsce parkingowe

To ważna kwestia dla wielu klientów, zwłaszcza tych, którzy wybierając się na zakupy, decydują się na dojazd do centrum handlowego własnych samochodem. Galeria Bronowice wychodzi naprzeciw właśnie ich oczekiwaniom, przygotowało bowiem dla nich ponad 2800 miejsc parkingowych! Dzięki temu nie muszą oni przejmować się tym, czy uda im się zaparkować, czy też nie, nawet w przypadku, gdy w tym samym czasie na zakupy w Galerii zdecyduje się wielu klientów.

Sama lokalizacja też jest niezwykłym atutem dla wielu mieszkańców zarówno samego Krakowa, jak i również wielu okolicznych miejscowości. Bliskość takich ulic jak Josepha Conrada (będąca przedłużeniem ul. Opolskiej) czy Jasnogórskiej sprawia, że wiele osób może zdecydować się na zakupy w Galerii np. w drodze powrotnej z pracy.

Jeżeli skupiamy się na lokalizacji, warto również zwrócić uwagę na to, że odwiedzając Galerię Bronowice, możemy zdecydować się na zakupy w okolicznej Castoramie czy tak popularnym sklepie Ikea. Dzięki temu, jeżeli potrzebowaliśmy mebli czy artykułów budowlanych, możemy odwiedzić wspominane sklepy, które znajdują się tuż obok.

 

Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa

Galeria Bronowice to pierwszy obiekt handlowy w Krakowie, w którym taki punkt powstał! Na pewno ten fakt doceniają właśnie mieszkańcy Krakowa – nie muszą oni teraz udawać się specjalnie do urzędu. W Punkcie tym można np. zarejestrować samochód, złożyć wniosek o prawo jazdy czy załatwić kwestie związane z meldunkiem, czy nawet założyć działalność gospodarczą! To wygoda, której próżno szukać w większości galerii handlowych w Krakowie. Jest to o tyle istotne, że z jednej strony, tak wiele rzeczy możemy załatwić po prostu w przerwie między zakupami, z drugiej strony – nawet nie decydując się na nie, dla wielu mieszkańców lokalizacja Punktu w Galerii Bronowice jest znacznie dogodniejsze, niż wybranie się do przynależnego im konkretnego urzędu.

 

Czas na rozrywkę

To kolejny aspekt, w którym Galeria Bronowice wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Możemy znaleźć w niej nie tylko znane Kino Mikro, ale również czytelnię czy lubianą przez gości strefę relaksu. Do tego przygotowano miejsca specjalnie dla dzieci – należą do nich, chociażby, Kreatywna Planeta czy Klockolandia. To miejsca, które idealnie sprawdzą się, gdy będziemy chcieli odpocząć po, lub w trakcie zakupów.

Mogą też one służyć podczas odpoczynku… po pracy! Wynika to z faktu, że w Galerii Bronowice znajduje się również strefa coworkingu. Dzięki temu, jeżeli jesteśmy studentami i chcemy pouczyć się w komfortowych warunkach lub wykonujemy swoją pracę zdalną – będziemy mieli ku temu idealną okazję!

 

Miejsce, w którym warto bywać

Jak widać, zalet Galerii jest niesamowicie wiele. To miejsce nowoczesne, przestronne, dostosowane nie tylko dla osób, które liczą na udane zakupy, ale również dla tych, którzy chcą odpocząć czy nawet popracować. Oczywiście nic nie wyklucza tego, aby wszystkie te rzeczy połączyć – dzięki czemu oszczędność czasu i pieniędzy będzie naprawdę spora!

Miejsce to jest znane przez wielu mieszkańców Krakowa. Jeżeli bywasz w Galerii – mamy nadzieję, że zachęciliśmy, aby robić to przynajmniej tak samo często. Jeżeli nie – nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić do sprawdzenia, czy nie jest to po prostu miejsce dla Ciebie idealne!

Centrum handlowe w Krakowie

 

Wpis sponsorowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top