Jak dobrać naszyjnik do dekoltu?

Artykuł sponsorowany

Naszyjnik do sukienki bez ramiączek

Do sukienek bez ramiączek lub z dekoltem w łódkę świetnie pasują zarówno krótkie, jak i długie naszyjniki – najlepiej efektowne i bogate w swojej formie. W tym przypadku, rewelacyjnym dopełnieniem stylizacji może być np. szykowny złoty naszyjnik tous z masą perłową oraz kolorowymi kamieniami szlachetnymi – różowym opalem, malachitem, ametystem oraz tygrysim okiem.

Inną, równie ciekawą propozycją jest długi naszyjnik w kolorze złota z nylonowym sznurkiem oraz pięknymi i niezwykle szykownymi rubinami, tanzanitami, karneolami, ametystami, apatytami, cytrynami, perłami oraz chryzoprazami, które w połączeniu, tworzą ultramodną i ponadczasową ozdobę dla kobiet w każdym wieku.

Długie naszyjniki noszone do sukienek bez ramiączek sprawiają, że szyja wydaje się smuklejsza i dłuższa. Panie, które na co dzień preferują delikatną i uniwersalną biżuterię powinny sięgnąć po skromniejsze i subtelniejsze modele naszyjników, które doskonale sprawdzą się zarówno do pracy, jak i na romantyczną kolację z ukochanym.

Naszyjnik do dekoltu „V”

Kreacje z dekoltem w serek najlepiej sprawdzają się w przypadku pań z dużym biustem, które pragną umiejętnie go wyeksponować. Biżuteria tego tupu świetnie wysmukla szyję, a jednocześnie zalotnie podkreśla kobiece kształty. Panie, które zdecydują się postawić na stylizacje z dekoltem w kształcie litery V, mogą bez obaw eksperymentować z różnymi długościami naszyjników – najważniejsze jest to, aby powtarzały linię dekoltu, czyli układały się na szyi, tworząc kształt litery V. W tym przypadku doskonale sprawdzą się minimalistyczne formy. Nowy trend pozwala również na dowolne miksowanie długich i krótkich naszyjników w taki sposób, aby założone na szyję, tworzyły modną, stylową i przede wszystkim spójną całość.

– Rada stylisty –
Zestawiając ze sobą naszyjniki o różnej długości, warto pamiętać, aby dodawać do nich kolorowe zawieszki.

Naszyjnik do okrągłego dekoltu pod szyję

W przypadku bluzek oraz sukienek z krótkimi dekoltami tuż przy szyi, najlepiej sprawdzają się duże, ozdobne naszyjniki o nieco zaokrąglonym kształcie. Prezentują się niezwykle szykownie zwłaszcza w duecie z gładkimi materiałami – wówczas stanowią ultramodne dopełnienie stylizacji i przykuwają uwagę do twarzy. Co ważne, najnowsze trendy pozwalają na obniżenie naszyjnika poniżej linii dekoltu. Można więc śmiało sięgnąć np. po elegancki naszyjnik wykonany ze złota oraz klasycznego skórzanego rzemyka. Dobrym pomysłem jest również zestawienie 2-3 naszyjników o różnej długości, zdobionych multikolorowymi kamieniami szlachetnymi (ametystami, rubinami czy prasiolitami) i fantazyjnymi wisiorkami np. w kształcie misia lub ważki. Jedno jest pewne – warto bawić się modą i miksować ze sobą naszyjniki, które dotychczas noszone były jedynie solo.

Do koszuli i marynarki

Do rozpiętej koszuli lub marynarki warto wybierać przede wszystkim krótkie naszyjniki – powyżej linii dekoltu. Nawet w biznesowych stylizacjach, można śmiało sięgać nie tylko po subtelnie połyskujące łańcuszki z pojedynczymi kamieniami, ale także krótkie naszyjniki np. z różowego złota z kolorowymi zawieszkami zdobionymi perłami, rubinami czy zachwycającymi zielonymi lub niebieskimi kwarcami hydrotermalnymi.

Więcej informacji na temat dobierania naszyjników do dekoltów można znaleźć na stronie internetowej https://touspolska.pl/jak-nosic-tous-medallions.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top