Dove Regenerate Nourishment – perfekcyjnie odżywione i w 100% zregenerowane, silne* włosy!

Silne, gładkie, lśniące i pełne życia włosy. To efekt pielęgnacji nową serią Dove Regenerate Nourishment, która dzięki dodatkowi czerwonych alg oraz kompleksu Nutri Keratyn dogłębnie odżywia i regeneruje nawet najbardziej zniszczone włosy, przywracając im zdrowy wygląd.

Każda kobieta poświęca swoim włosom wiele uwagi. W pogoni za lansowanym w mediach kanonem piękna każdego dnia poddaje je żmudnej stylizacji wyczarowując zniewalające loki lub ekstremalnie gładkie pasma. Suszarka, szczotka, prostownica czy lokówka, do tego lakier, pianka, spray – wszystko, aby osiągnąć upragniony efekt. Jednak fryzura to nie wszytsko – liczy sie również kolor. Tutaj z pomocą przychodzą środki koloryzujące – farby, pianki i płukanki. Każda kobieta może latem czarować blond włosami, a jesienią ognistą czerwienią. Pojawia się jednak pytanie: czy włosy mogą to wszystko wytrzymać? Bez odpowiedniej pielęgnacji – niestety nie.

Maraton stylizacyjny jakim poddawane są w zaciszu domowych łazienek sprawia, że szybko tracą blask, stają się matowe, szorstkie i podatne na plątanie. Jeśli czesanie zamienia się w szarpanie i rozplątywanie pasm, a stylizacja pomimo stosowania najlepszych kosmetyków nie przynosi oczekiwanych efektów, to sygnał, że włosy potrzebują natychmiastowej pomocy.

Nowy Dove Regenerate Nourishment wykorzystuje unikalne połączenie technologii oraz naturalnych składników odżywczych, które regenerują zniszczone pasma i przywracają im zdrowy wygląd. Sekretem skuteczności nowej serii Dove Regenerate Nourishment jest unikalne połączenie czerwonych alg i kompleksu Nutri Keratyn, zawierającego liczne pierwiastki pielęgnujące włosy. Ten wyjątkowy kompleks uzupełnia brakujące składniki odżywcze i przywraca integralność struktury wewnętrznej włosa, wzmiacniając je od środka.

Jak przyznaje Katarzyna Gancarz, biotechnolog, ekspert Działu Badań i Rozwoju Produktów Unilever innowacyjność linii Dove Regenerate Nourishment to zasługa połączenia zaawansowanej technologii (Nutri Keratyn) z ekstraktem z czerwonych alg o silnych właściwościach regeneracyjnych.

„Eksperci marki Dove, nieustannie pracują nad tworzeniem nowych receptur z wykorzystaniem składników, które
w efektywny sposób pozwolają na odbudowę i ochronę włosów przed uszkodzeniami. Analizując i dobierając substancje czynne,  szukamy inspiracji w naturze. Dove Regenerate Nourishment to zaawansowany program
z ekstraktem z Czerwonych alg, który regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy. Przez miliony lat czerwone algi żyjące w strefie międzywpływowej oceanu atlantyckiego wykształciły w sobie rozmaite mechanizmy pozwalające im przetrwać takie czynniki, jak brak wody, wysokie różnice temperatur i zmiany zasolenia wody. Komórki czerwonych alg są bogate w polisacharydy, m.in. karagen i trehalozę, które są znane ze swoich właściwości utrzymywania wilgoci i utrzymywania “natywnej” struktury białek.  Dzięki odpowiednio dopracowanej recepturze, produkty z linii Dove Regenerate Nourishment działają na 2 poziomach: na zewnątrz wygładzając powierzchnię włosa i chroniąc przed przyszłymi zniszczeniami oraz od wewnątrz pomaga wzmocnić proteiny (keratynę) włosów i przywrócić im dobrą kondycję.”

*mniej złamań w porównaniu do włosów niezniszczonych zabiegami chemicznymi, przy zastosowaniu szamponu bez składników kondycjonujących; po 5 myciach.

Szampon Regenerate Nourishment

Dove AHS szampon Regenerate Nourishment 250ml, 19,99zł

Eliminuje oznaki uszkodzeń, zapewniając zdrowo wyglądające włosy. Uzupełnia składniki odżywcze, wzmacnia włosy od środka i z zewnątrz, dzięki czemu stają się one silniejsze.

Sposób użycia: Nałóż na zmoczone włosy, wmasuj w skórę i spłucz.

W razie potrzeby szampon może być stosowany codziennie.

Pojemność i cena:  250ml, 19,99zł

Odżywka Regenerate Nourishment

Dove AHS odżywka Regenerate Nourishment 250ml, 19,99zł

Odżywia i wygładza włosy, odbudowując ich wewnętrzną strukturę. Zapewnia natychmiastowy efekt zdrowo wyglądających i przyjemnych w dotyku włosów. Sposób użycia: Nałóż odżywke na umyte włosy od połowy ich długości i na końcówki. Następnie spłucz i wysusz włosy. Odżywka może być stosowana codziennie.

Pojemność i cena:  250ml, 19,99zł

Regenerująca maska Regenerate Nourishment

Dove AHS kremowa maska regenerująca Regenerate Nourishment 200ml, 20,99zł

Kremowa maska głęboko odbudowuje i odżywia włosy. Uzupełnia utracone składniki odżywcze, redukując oznaki nawet bardzo zniszczonych włosów. Dzięki temu stają się one perfekcyjnie odżywione i w 100% zregenerowane oraz silne.

Sposób użycia: Wmasuj maskę od połowy długości i na końcówki mokrych włosów. Pozostaw do 5 minut i spłucz. Używaj raz w tygodniu lub częściej w zależności od kondycji włosów.

Pojemność i cena:200 ml, 20,99zł

Serum w olejku Regenerate Nourishment

Dove AHS olejek 2w1 Regenerate Nourishment 50ml,24,99zł

Pierwszy Serum i olejek 2w1 od Dove. Podwójna moc serum i olejku. Ta innowacyjna formuła łączy w sobie odżywczą moc olejku oraz serum, które posiada właściwości regenerujące. Olejek działa na powierzchni włosów, przywraca im zdrowy wygląd i sprawia, że stają się one lśniące. Serum natomiast wnika w głąb, wzmacniając bardzo zniszczone włosy i zapobiega ich rozdwajaniu. Włosy stają się silne i pełne blasku.

Sposób użycia:

Po umyciu włosów, naciśnij dozownik 3-4 razy, rozprowadź w dłoniach serum i nałóż na wilgotne włosy. Układaj jak zwykle. Możesz też nałożyć tylko jedną porcję w czasie dnia, aby zredukować puszenie się i wzmocnić ich blask.

Pojemność i cena: 50ml, 24,99zł

 

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top