Dziewczęce fryzury, które dodają uroku

Naturalne włosy doczepiane to marzenie wielu kobiet pragnących młodzieńczego, pełnego witalności wyglądu. Stają się one coraz bardziej popularne nie tylko na specjalne okazje, ale i w codziennych stylizacjach. Na rynku znajdziemy spory ich wybór. Nie mniejszą popularnością cieszą się także doczepiane grzywki. Nie każda kobieta jest bowiem szczęśliwą posiadaczką gęstych i długich włosów. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie aby nawet pomimo ich braku cieszyć się piękną i zadbaną fryzurą, z której będziemy dumne. Doczepki pomogą nam stworzyć wiele ciekawych stylizacji na naszych głowach.

Dziewczęcy koczek

Wiele kobiet, zwłaszcza tych bardzo młodych poszukuje pomysłu na fryzury pełne dziewczęcego wdzięku. Dobrym i bardzo prostym rozwiązaniem okaże się niedbały koczek na czubku głowy. Im więcej włosów będzie można wykorzystać do jego zrobienia, tym piękniej będzie się prezentował, dlatego naturalne włosy doczepiane idealnie sprawdzą się w tej roli. Do wykonania fryzury będziemy potrzebować tylko gumki, szczotki bądź grzebienia oraz kosmetyku, który pomoże nam utrwalić fryzurę, na przykład lakieru do włosów. Nie zapominajmy też o wsuwkach, które pomogą nam wyczarować pełen uroku koczek. Zaczynamy od rozczesania naszych włosów. Możemy też wetrzeć w nie parę kropli kosmetyku nawilżającego, takiego jak jedwab czy olejek. W następnej kolejności zbieramy włosy na czubku głowy w taki sposób, jakbyśmy chciały zebrać je w koński ogon. Pochylenie głowy będzie dodatkowym ułatwieniem. Zawiązujemy zebrane włosy w kucyk, po czym dzielimy nasze włosy na pasma i delikatnie tapirujemy każde z nich. Następnie należy owinąć włosy dookoła gumki i przypiąć przygotowanymi wcześniej wsuwkami. Na samym końcu, warto z odległości około trzydziestu centymetrów spryskać włosy lakierem utrwalającym. Pamiętajmy jednak, aby stosować go z umiarem, by nasza fryzura nie straciła dziewczęcej lekkości.

 

Fantazyjny kłos w dziewczęcym wydaniu

Większość kobiet chociaż raz w życiu wiązało włosy w warkocz. Jest to fryzura dodająca nam młodości i wdzięku, ale wiele kobiet boi się tego, że będą wyglądały w niej dziecinnie. Dlatego też dobrym rozwiązaniem dla nich może okazać się jego modyfikacja, czyli tak zwany kłos. Jest to fryzura ciesząca się rosnącą popularnością. Ma ona wiele zwolenniczek na całym świecie u kobiet w różnym wieku. Najlepiej jednak fryzura ta prezentuje się na długich i gęstych włosach. Jeżeli takich nie posiadamy, dobrym rozwiązaniem będą naturalne włosy doczepiane. Dostępne są w różnych kolorach, dlatego z pewnością każda z kobiet znajdzie odcień odpowiadający jej włosom. Oczywiście zanim zakupimy pełnowymiarowy produkt, możemy zamówić próbki, które pomogą nam w doborze odpowiedniego koloru. Jako posiadaczki doczepianych włosów nie będziemy musiały martwić się o to, że nasz kłos będzie za krótki. Aby go przygotować wystarczy podzielić włosy na dwie równe części. Następnie z lewego pasma wydzielamy kosmyk włosów oplatając nim prawe pasmo. Czynność należy powtarzać do końca długości naszych włosów. Kłos należy związać gumką, podobnie jak klasyczny warkocz. Aby jeszcze bardziej urozmaicić fryzurę możemy zdecydować się również na doczepiane grzywki. Jest to dobra opcja dla osób, które nie mają odwagi ściąć własnej grzywki, bo nie wiedzą jak czułyby się w takiej fryzurze. Zadowolone powinny być również kobiety, które lubią poddawać eksperymentom swoje włosy. Grzywki dodają dziewczęcego wdzięku, a fryzura zyskuje na oryginalności.

 

Romantyczne fale

Fankom rozpuszczonych włosów z pewnością przypadną do gustu falujące na wietrze kosmyki. Jest to fryzura dość prosta w wykonaniu, aczkolwiek posiadaczki naturalnie prostych włosów mogą mieć nieco utrudnione zadanie. Kobietom o włosach podatnych na skręt do uzyskania delikatnych fal wystarcza odrobina pianki wgnieciona w wilgotne włosy. Panie o prostych włosach będą mogły użyć lokówki, ale dobre efekty daje też związanie na noc włosów w warkocz. Rano, po rozpleceniu, włosy są delikatnie pofalowane. Aby jednak skręt się utrzymał, należy pamiętać o użyciu pianki podkreślającej go i zabezpieczeniu fal lakierem utrwalającym. Podobnie jak w przypadku kłosa, fryzura ta będzie o wiele ciekawiej prezentowała się z grzywką. Wygląda ona szczególnie atrakcyjnie p kiedy mamy rozpuszczone włosy. Grzywki sprawiają, że fryzura zdaje się mieć większą objętość. Jednak nie każda kobieta decyduje się nosić taką fryzurę na stałe. Wymaga ona bowiem naturalnie zdrowych i gęstych włosów. Jeśli jednak takich nie mamy, ponownie, zbawiennym rozwiązaniem okażą się tu doczepiane grzywki. Na rynku jest obecnie spory wybór tego typu produktów. Możemy skorzystać z ofert sklepów internetowych bądź stacjonarnych. Będzie to rozwiązanie idealne dla kobiet lubiących w błyskawiczny sposób zmieniać swoje włosy. Grzywki są często noszone przez nastolatki, dlatego kojarzą się z młodzieńczym urokiem i odmładzają o kilka lat.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top