Galaxy A6s – pierwszy telefon marki Samsung, którego nie będą produkować

Właśnie miała miejsce oficjalna premiera dwóch nowych telefonów marki Samsung serii A. Najnowszy model, który zaprezentowano w Chinach to Samsung Galaxy A6s, a drugi z nich to znany już Galaxy A9, któremu zmieniono nazwę na A9s.

 

Samsung nie będzie tworzył Galaxy A6s?

Galaxy A6s to tak zwany produkt ODM, co w skrócie oznacza, że Samsung nie będzie produkował go we własnych fabrykach. Zgodnie z doniesieniami mediów zajmie się tym fabryka Wintech produkująca konkurencyjne Xiaomi.

Ten temat nie schodził z ust od wielu miesięcy. Najnowsze statystyki Strategy Analytics pokazują, że udziały Samsunga na rynku chińskim spadły z 1.3 do 0.8, dlatego ODM ma pomóc marce w trudnej sytuacji finansowej. Dwa nowe telefony stanowią zmianę w strategii firmy Samsung w celu zwiększenia sprzedaży w Chinach i Indiach. Firmę czeka nie małe wyzwanie – będzie konkurować z chińskimi producentami telefonów, takimi jak Huawei i Xiaomi.

 

Co oferuje nam Galaxy A6s i A9s?

Pierwszy model posiada dwa tylne 12-megapikselowe aparaty i taki sam z przodu. Natomiast A9s ma cztery tylne kamery i 24 – megapikselowy aparat  do selfie. A6s ma mieć baterię o mocy 3 300 mAh, natomiast A9s 3 800 mAh.

Szóstka posiada 6 calowy ekran Infinity Display Super AMOLED, jest zasilana ośmiordzeniowym procesorem i zawiera 6 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Telefon posiada czujnik unlock twarzy i standardowy już czytnik linii papilarnych.

Galaxy A6s ma kosztować od 1800 renminbi, czyli około 1000 zł. Niestety na razie nie zanosi się na sprzedaż poza Chinami.

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top