Girl best friend!

Dzięki wizażystkom i wielu tutorialom kobiety mogły dowiedzieć się jak poprawnie wykonać nasz makijaż. Makijażystki dowiodły, że nic nie zagwarantuje dobrego makeup’u, jeśli kosmetyczka nie będzie zawierała pędzli czy jeszcze bardziej słynnych gąbeczek.

Swoją przygodę zacząć możemy od mniej wymagających, tańszych pędzli, takich jak Girl best friend, Hakuro, Essence i inne.

Pędzel do pudru

Pędzel-do-pudru-Girls-Best-Friend-14-PLN
Klasyczny pędzel do pudru wykonany z miękkiego, syntetycznego włosia. Doskonały do nakładania sypkich i prasowanych pudrów. Specjalnie wyprofilowany kształt pozwala na równomierną i precyzyjną aplikację.
Super trik: pamiętaj, do aplikacji pudrów, bronzerów i rozświetlaczy używaj zawsze dużych pędzli, takich jak ten. Uzyskasz wtedy naturalny i subtelny efekt.

Cena: 19 zł
Pędzel do zadań specjalnych

Pędzel-do-zadań-specjalnych-Girls-Best-Friend-14-PLN
Pędzel wykonany z miękkiego, syntetycznego włosia. Płasko ścięta główka oraz delikatne, nieco dłuższe końcówki to duet do zadań specjalnych. Doskonale wymodeluje kontur twarzy, oraz wygładzi końcowy efekt makijażu.
Super trik: użyj go także do nakładania bazowych cieni, rozświetlaczy lub do usuwania nadmiaru pudru.

Cena: 14 zł
Pędzel do podkładu

Pędzel-do-podkładu-Girls-Best-Friend-11-PLN
Pędzel do podkładu wykonany z syntetycznego włosia. Dokładnie rozprowadza i łączy półpłynne kosmetyki, takie jak fluid czy korektor. Pomaga skutecznie ukryć wszystkie niedoskonałości cery.
Super trik: zaokrąglony, lekko stożkowaty kształt pozwoli ci równomiernie nałożyć i rozetrzeć make up, nie pozostawiając smug.
Cena: 11 zł
Pędzelek do cieni

Pędzel-do-cieni-Girls-Best-Friend-8-PLN
Pędzelek do cieni wykonany z syntetycznego włosia. Precyzyjnie nakłada sypkie, prasowane i wypiekane cienie. Znakomicie cieniuje i łączy kolory na powiece.
Super trik: dzięki nieco twardszemu włosiu możesz go użyć także do korektora. Zatuszujesz nim nie tylko cienie pod oczami, ale również drobne niedoskonałości.

Cena: 8zł
Pędzelek do kresek

Pędzelek-do-kresek-Girls-Best-Friend-7-PLN
Pędzelek do kresek wykonany z syntetycznego włosia. Płaski i prosto ścięty kształt pozwala rysować precyzyjne kreski na powiece. Ochronna skuwka zabezpiecza pędzel przez odkształceniami i zniszczeniem.
Super trik: specjalny kształt pędzelka pozwoli Ci na jego wszechstronne użycie. Od aplikacji żelowego czy płynnego eyelinera, aż po nakładanie pomadki lub błyszczyka.

Cena: 7 zł
Pędzle do makijażu Girls Best Friend dostępne w drogeriach Hebe oraz w sklepie internetowym www.PanaKotaSklep.pl

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top