heidi klum

Heidi Klum wyznaje prawdę o związku z młodszym partnerem!

Heidi Klum na początku 2018 roku związała się z gitarzystą i współzałożycielem zespołu Tokio Hotel – Tomem Kaulitzem. Po raz pierwszy opowiedziała o związku z młodszym partnerem w magazynie InStyle.

Klum związała się z Tomem na początku 2018 roku. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie 17 letnia różnica wieku, która wydaje się być przeszkodą jedynie dla mediów i fanów.

Heidi nie miała szczęścia w miłości. Jeden z jej partnerów, włoski przedsiębiorca Flavio Briatore zrzekł się praw rodzicielskich do ich córki, Leni Samuel. Kilka lat temu rozstała się z piosenkarzem Sealem, z którym dzieli opiekę nad trójką dzieci. We wrześniu ubiegłego roku po trzech latach postanowiła zakończyć związek z Vito Schnabelem, ale kilka miesięcy później ponownie dała sobie szansę na miłość. Na początku 2018 roku poznała jednego z braci Kaulitz. Parę przyłapano w marcu podczas romantycznej kolacji w Hollywood. Zakochani przestali ukrywać swoją miłość kilka miesięcy temu, kiedy to sfotografowano ich trzymających się za ręce.

Heidi Klum o związku z Tomem

W wywiadzie dla InStyle Klum opowiedziała między innymi o nagich selfie, swojej kolekcji bikini czy zawartości torebki. Przedstawiła też swoje stanowisko na temat upływającego czasu. Przyznała, że nie myśli o starzeniu się, bo spotyka to przecież każdego. Heidi wie, że wiele osób zwraca uwagę na różnicę wieku między nią a Tomem, ale stara się o tym nie myśleć. Marzy tylko o byciu szczęśliwą, a zdanie innych jest dla niej nieistotne.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top