HP Sprocket

HP Sprocket – drukarka, którą zabierzesz wszędzie!

HP Sprocket Photo Printer to przenośna drukarka, którą zabierzesz wszędzie!

HP sprocket o designerskich barwach służy do drukowania zdjęć ze smartfona. Obsługa gadżetu jest banalnie prosta. Wystarczy pobrać aplikację sprocket i połączyć się z drukarką za pomocą Bluetooth. Możemy drukować zdjęcia z telefonu lub zrobione w danym momencie, a także z konta Google, Instagram i Facebook.

Zdjęcie możemy edytować – zmieniać kontrast, nasycenie, przyciemniać i rozjaśniać. Możemy zastosować filtry, dodać ramki, tekst, naklejki lub coś narysować. Edytowane zdjęcie możemy zapisać, udostępnić i oczywiście wydrukować.

 

Jak działa HP Sprocket?

Drukarkę HP Sprocket ładujemy kablem USB. Gdy sprzęt jest rozładowany – dioda świeci się na czerwono, a gdy naładowany – na zielono.

Do drukowania zdjęć używamy papieru o rozmiarze 5×7,6 cm. W pudełku dołączonym do Sprocket’a załączono 20 arkuszy papieru, pakowane w dwa osobne opakowania po 10 karteczek. Papier fotograficzny HP ZINK pełni również funkcję naklejki. Kartki są odporne na ścieranie, nie wymagają wyschnięcia, co jest bezdyskusyjnym plusem.

Jeśli drukarka została już wyposażona w papier, należy pobrać aplikację Sprocket z App Store lub Google Play i połączyć telefon z urządzeniem za pomocą Bluetooth, a następnie uruchomić. Pozostał ostatni krok. Zrób zdjęcie lub wybierz je z galerii i kliknij drukuj.

Jest możliwość korzystania z ramek i naklejek, dzięki czemu zdjęcia są ciekawsze. Dostępne są kwiaty, zwierzęta, serca, jedzenie i wiele innych, które zobaczycie poniżej.

 

Jak wygląda HP Sprocket?

HP Sprocket to małe, wygodne w użytkowaniu urządzenie o zaokrąglonych krańcach. Drukarkę kupisz w czarno-srebrnym lub biało-złotym kolorze za około 500 złotych. Drukarka jest lekka, bo waży około 170 gram. Wymiary to 11,6 x 7,5 x 2,3 cm.

Rozmiar Sprocket’a możemy ocenić zarówno jako wadę, jak i zaletę sprzętu. Do zalety zaliczymy fakt, że zmieścisz ją nawet w kieszeni, co więcej, możesz zawiesić ją na smyczy i mieć cały czas przy sobie – na szyi, natomiast mały rozmiar urządzenia równa się mały rozmiar zdjęcia.

 

Jakość

Jakość sprzętu uważam za bardzo dobrą. HP Sprocket się nie rysuje, nie przyjmuje kurzu i jest ładnym dodatkiem, który ma uniwersalny wygląd. Jakość drukowanych zdjęć nie usatysfakcjonowała  mnie na sto procent. Co prawda nie ma pikselizacji, ale minimalnie różni się kolor zdjęcia i występują lekkie przebarwienia. Plusem jest to, że zdjęcia się nie rozmazują i nie musimy czekać na wyschnięcie.

Mimo wszystko, efekt jest na prawdę niezły biorąc pod uwagę fakt, że Sprocket to urządzenie przenośne nie drukujące za pomocą tuszu czy tonera, a technologii ZINK® Zero Ink®. Technologia Zink to po prostu nowoczesny papier niezbędny do procesu drukowania. Składa się z kilku warstw, a za kolorowe fotografie odpowiadają kryształki rozgrzewane w trakcie drukowania. Technologia znana jest od ponad dziesięciu lat i cieszy się dużym zainteresowaniem.

HP Sprocket

Kompaktowe drukarki to przydatne urządzenia, które zabierzemy wszędzie. Obsługiwanie Sprocket nie jest skomplikowane, produkt prezentuje się świetnie i jest super pomysłem na prezent. W przypadku najważniejszej funkcji jaką odgrywa moje odczucia są mieszane. Rozmiar papieru jest trochę za mały, aczkolwiek mieści się w portfelu lub jako naklejka na case. Wydrukowane zdjęcia pomimo nieco różniących się kolorów, są wyostrzone i dobrze skontrastowane. Sprocket idealnie sprawdzi się na wakacjach, kiedy to będziemy chcieli podarować nowo poznanej osobie wspólne, pamiątkowe zdjęcie!

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top