Jak czuć się komfortowo w okularach korekcyjnych?

Dla wielu osób konieczność noszenia okularów korekcyjnych stanowi poważny problem. Mają kompleksy i nie czują się komfortowo. Tymczasem dobre okulary, które będą dobrane do kształtu twarzy mogą stać się modnym dodatkiem, który sprawi, że wyróżnimy się z tłumu. Szczególnie jeśli postawimy na aktualne trendy.

Sprawdźmy więc, jakie oprawki okularowe są obecnie modne.

 

Kujonki

Kujonki to okulary fasonem przypominają te, które można było zobaczyć na filmach i zdjęciach z dawnych czasów. Duże, grube oprawki jeszcze kilka lat temu wydawały nam się nieco kiczowate i śmieszne. Obecnie są prawdziwym hitem – zarówno dla kobiet, jak i w przypadku okularów dla mężczyzn. Coraz częściej po ten model sięgają gwiazdy i celebryci. Najczęstszym wyborem są tu oprawki w klasycznej czerni, ale warto rozważyć i inne, bardziej ekstrawaganckie rozwiązania i zdecydować się na czerwień, czy biel.

 

Kocie oczy

Kolejnym modnym rodzajem okularów są oprawki znane jako “kocie oczy”. Ostre krawędzie, uniesione ku górze kąciki oprawek oraz duże szkła prezentują się niezwykle efektownie. Zwłaszcza w przypadku pań o owalnej lub pociągłej twarzy. Ten model dodaje właścicielowi seksapilu, wdzięku i wyrazistości. Uważa się, że to najseksowniejszy model oprawek.

 

W stylu retro

Powrót do minionych czasów widać w wielu dziedzinach – również w modzie. Nic więc dziwnego, że coraz częściej możemy spotkać na ulicach osoby, które noszą okulary w stylu retro. Cienkie, druciane, metalowe oprawki pasują zarówno paniom, jak i panom. Kształt samych oprawek bywa różny. W tej grupie znajdą się między innymi ciągle na topie, zawadiackie policjantki, coraz częściej wybierane oryginalne i bardzo charakterystyczne, okrągłe lenonki. Ciekawą propozycję są też okulary w stylu profesorskim – małe, owalne szkła są jednocześnie delikatne i bardzo wyraziste.

 

Feeria kolorów

Czasy, w których oprawki okularowe miały jedynie stonowane kolory dawno już minęły. Obecnie możemy wybierać spomiędzy wielu różnych kolorów, wśród których modne są nie tylko pastelowe, delikatne odcienie, ale również szalone barwy takie jak intensywny turkus czy kanarkowy odcień żółtego. Dodatkowo coraz częściej można zaobserwować tendencję do łączenia materiałów, zwłaszcza metalu i plastiku. To rozwiązanie daje szereg możliwości i bardzo ciekawych, oryginalnych propozycji. Jeśli więc jesteś osobą, która nie boi się wyróżniać, modne w tym sezonie okulary z pewnością są propozycją dla Ciebie.

Jak widzisz, wybór oprawek korekcyjnych jest obecnie bardzo szeroki i różnorodny, dzięki temu każdy z nas może znaleźć takie oprawki, które będą dopasowane do kształtu twarzy oraz indywidualnych upodobań i preferencji. Dzięki temu, każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dla siebie oprawki idealne – modne, wygodne komfortowe. Co więcej, jeśli skorzystamy z oferty dobrego sklepu posiadającego szeroką ofertę możemy liczyć nie tylko na duży wybór, ale również przystępną cenę chociażby na stronie www.edel-optics.pl, gdzie pogrupowane w ułatwiające wyszukiwanie kategorie oprawki są modne, markowe i wysokiej jakości.

Skoro zatem znasz już najnowsze trendy – nie czekaj i znajdź oprawki idealne!

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top