kendall jenner

Kendall Jenner rezygnuje z wybiegu?!

Najnowsze doniesienia zagranicznych portali plotkarskich ogłaszają zmiany w życiu Kendall Jenner. Czy na dobre kończy karierę modelki?

Kendall Jenner kocha wybieg i wybieg to uczucie odwzajemnia. Od najmłodszych lat marzyła o byciu modelką i w wieku nastoletnim to marzenie zaczęła spełniać. Profesjonalizm, warunki i uroda Kendall otworzyły jej drzwi do wielkiej, światowej kariery. Brała udział w licznych kampaniach, sesjach i pojawiała się u wyselekcjonowanych projektantów mody.

Czyżby praca modelki ją znużyła?

Kendall Jenner postanowiła wziąć urlop od Nowojorskiego Tygodnia Mody. Na NYFW zadebiutowała u Sherri Hill w 2011 roku. Wtedy mało kto wróżył jej wielką karierę i bitwę domów mody o współpracę. Zarzucano jej karierę przez znajomości, brak proporcji i nudną twarz, która na wszystkich zdjęciach wygląda identycznie. Mimo to uparcie spełniała marzenia i wybierała marki, z którymi długotrwale współpracowała.

I choć niedawno pojawiła się w Nowym Jorku, to zajmie się zupełnie innymi sprawami. Kendall wzięła udział w talk-show Tonight Show, gdzie pojawiła się w uroczym niebieskim sweterku i zielonych dzwonach. Pod golf założyła koszulę z długim rękawem, a spod spodni wystawały żółte szpilki. Kochamy ten szalony i nietuzinkowy look i czekamy na kolejne zdjęcia Kendall z tajemniczej wycieczki do Nowego Jorku!

Posts created 900

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top